2018 SAN BENITO COUNTY FAIR

Feature Booths - Best Themed Commercial Booth - Best Commercial Booth
1st - SBC Office of Education
2nd - Gavilan College
3rd - SBC Chamber Commerce
Feature Booths - Feature Exhibit Booths - Feature Exhibit Booth
1st - SBC Historic Society
2nd - San Benito Cattlewomen
3rd - SBC Farm Bureau
Agriculture & Horticulture - Pumpkin Contest - Heaviest Pumpkin- Adults
1st - Lupe Carrillo
2nd - Tony Alameda
3rd - Johnny Nino
4th - Greg Orsetti
Agriculture & Horticulture - Pumpkin Contest - Heaviest Pumpkin- Youth
1st - Daniela Orsetti
2nd - Kasey Colman
3rd - Claudia L Stjohn
4th - Porter M Hudson
Agriculture & Horticulture - Field, Garden, & Flower Seed - Gopher Purge Seed
1st - Megan H Fulford
Agriculture & Horticulture - Field, Garden, & Flower Seed - Sunflower Seed
1st - Matthew Peters
2nd - Megan H Fulford
Agriculture & Horticulture - Fruit & Pod Vegetables - Peppers, Chili, long red-5
1st - Stephanie L Castro
Agriculture & Horticulture - Fruit & Pod Vegetables - Tomatoes, Cherry type-12
1st - Amelia Souza-Hatcher
2nd - Stephanie L Castro
3rd - Megan H Fulford
Agriculture & Horticulture - Fruit & Pod Vegetables - Tomatoes, Heirloom - 5
1st - Amelia Souza-Hatcher
Agriculture & Horticulture - Fruit & Pod Vegetables - Tomatoes, Roma -5
1st - Amelia Souza-Hatcher
Agriculture & Horticulture - Fruit & Pod Vegetables - Tomatoes, Rnd Table, pink/gr-5
1st - Megan H Fulford
2nd - Amelia Souza-Hatcher
Agriculture & Horticulture - Fruit & Pod Vegetables - Tomatoes, A.O.V., Specify - 5
1st - Megan H Fulford
Agriculture & Horticulture - Fruit & Pod Vegetables - All Other Varieties, Specify
1st - Amelia Souza-Hatcher
Agriculture & Horticulture - Leafy & Stem Vegetables - Sunflower Heads - 2 heads
1st - Megan H Fulford
Agriculture & Horticulture - Vine Crops - Cucumber, lemon - 3
1st - Megan H Fulford
Agriculture & Horticulture - Vine Crops - Cucumber, pickle - 5
1st - Megan H Fulford
Agriculture & Horticulture - Vine Crops - Gourds, ornamental - 5
1st - Megan H Fulford
Agriculture & Horticulture - Vine Crops - Pumpkins, Munchkin - 1
1st - Kylee Waterman
Agriculture & Horticulture - Vine Crops - Pumpkins, A.O.V., Specify
1st - Kylee Waterman
Agriculture & Horticulture - Vine Crops - Squash, spaghetti - 2
1st - Megan H Fulford
Agriculture & Horticulture - Berries (not strawberries) - Blackberries
1st - Stephanie L Castro
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Beets
1st - Sabor Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Bell Peppers, Green
1st - Filice Farms
2nd - Tim San Felipe Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Bell Peppers, Red
1st - Filice Farms
2nd - Tim San Felipe Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Bell Peppers, Yellow
1st - Filice Farms
2nd - Tim San Felipe Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Bok Choy
1st - Sabor Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Broccoli
1st - Anthony Taniura & Antle
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Cabbage, Chinese (Napa)
1st - Sabor Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Cauliflower, Wrapped
1st - Anthony Taniura & Antle
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Celery, Hearts
1st - Anthony Taniura & Antle
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Celery, Wrapped
1st - Anthony Taniura & Antle
2nd - Filice Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Cilantro
1st - Sabor Farms
2nd - Filice Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Escarole
1st - Sabor Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Fennel
1st - Sabor Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Leeks
1st - Sabor Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Lettuce, Butter
1st - Sabor Farms
2nd - Anthony Taniura & Antle
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Lettuce, Butter, Red
1st - Anthony Taniura & Antle
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Lettuce, Endive
1st - Sabor Farms
2nd - Anthony Taniura & Antle
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Lettuce, Head
1st - Anthony Taniura & Antle
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Lettuce, Head, wrapped
1st - Anthony Taniura & Antle
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Lettuce, Leaf, Green
1st - Sabor Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Lettuce, Romaine
1st - Filice Farms
2nd - Anthony Taniura & Antle
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Lettuce, Romaine, hearts
1st - Anthony Taniura & Antle
2nd - Filice Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Lettuce, Romaine, Red
1st - Anthony Taniura & Antle
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Lettuce & Greens, A.O.V., Spec
1st - Anthony Taniura & Antle
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Onions, Red
1st - Anthony Taniura & Antle
2nd - Filice Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Parsley
1st - Sabor Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Radishes
1st - Sabor Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Spinach, Bunched
1st - Sabor Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - Tomatoes, Green & Pink
1st - Filice Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Lug/Crate - All Other Varieties, Specify
1st - Filice Farms
2nd - Tim San Felipe Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Bell Peppers, Green
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Bell Peppers, Red
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Bell Peppers, Yellow
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Broccolette
1st - kelsey Earth Bound Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Broccoli
1st - kelsey Earth Bound Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Cabbage, Green
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Cabbage, Red
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Carrots-Bunch, Long
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Cauliflower, Wrapped
1st - kelsey Earth Bound Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Celery
1st - Phil Foster
2nd - Filice Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Celery, Hearts
1st - Filice Farms
2nd - kelsey Earth Bound Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Celery, Wrapped
1st - kelsey Earth Bound Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Chard, Red
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Chili Peppers, Long Green
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Chili Peppers, Short Green
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Cilantro
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Cucumbers, Green
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Garlic
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Fennel
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Leeks
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Melons, Cantaloupe
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Onions, Red
1st - Phil Foster
2nd - Mark Tobias Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Onions, White
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Onions, Yellow
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Potatoes, Yellow
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Pumpkins, Pie
1st - Bob Bunkhouse Ranch
2nd - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Shallots
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Squash, Acorn
1st - Bob Bunkhouse Ranch
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Squash, Butternut
1st - Bob Bunkhouse Ranch
2nd - Mark Tobias Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Squash, Kobacha
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Squash, Spaghetti
1st - Bob Bunkhouse Ranch
2nd - Mark Tobias Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - Tomatoes, Red
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Organic Lug/Crate - All Other Varieties, Specify
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Salads - Baby Romaine
1st - Anthony Taniura & Antle
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Salads - European
1st - Anthony Taniura & Antle
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Salads - Romaine
1st - cnelson Taylor Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Salads - Spinach
1st - cnelson Taylor Farms
Agriculture & Horticulture - Conventionally Grown Salads - All Other Varieties, Specify
1st - cnelson Taylor Farms
2nd - cnelson Taylor Farms
3rd - cnelson Taylor Farms
4th - cnelson Taylor Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Salads - Asian
1st - kelsey Earth Bound Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Salads - Baby Lettuce
1st - kelsey Earth Bound Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Salads - Baby Romaine
1st - kelsey Earth Bound Farms
2nd - cnelson Taylor Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Salads - Fresh Herb
1st - cnelson Taylor Farms
2nd - kelsey Earth Bound Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Salads - Italian
1st - kelsey Earth Bound Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Salads - Mixed Baby Greens
1st - kelsey Earth Bound Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Salads - Romaine
1st - kelsey Earth Bound Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Salads - Savory Spinach
1st - kelsey Earth Bound Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Salads - Spinach
1st - cnelson Taylor Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Salads - Spring Mix
1st - kelsey Earth Bound Farms
2nd - cnelson Taylor Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Salads - All Other Varieties, Specify
1st - kelsey Earth Bound Farms
2nd - kelsey Earth Bound Farms
Agriculture & Horticulture - Organic Strawberry Flat - All Other Varieties, Specify
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Figs - Black
1st - Amelia Souza-Hatcher
Agriculture & Horticulture - Pears - Asian
1st - Matthew Peters
Agriculture & Horticulture - Pears - Bartlett
1st - Matthew Peters
Agriculture & Horticulture - Pears - Doyenne du Comice
1st - Matthew Peters
2nd - Bethany Olschowka
Agriculture & Horticulture - Pears - Winter Nellis
1st - Helen SJB Historical park
Agriculture & Horticulture - Pears - All Other Varieties, Specify
1st - Helen SJB Historical park
Agriculture & Horticulture - Prunes - Imperial
1st - Helen SJB Historical park
Agriculture & Horticulture - Quince - All Varieties
1st - Helen SJB Historical park
2nd - Amelia Souza-Hatcher
Agriculture & Horticulture - Organic Apples - Fugi
1st - Phil Foster
Agriculture & Horticulture - Sub-Tropical Fruits - Lemons, Eureka-5
1st - Matthew Peters
Agriculture & Horticulture - Sub-Tropical Fruits - Pomegranates, all varieties- 5
1st - Matthew Peters
Agriculture & Horticulture - Sub-Tropical Fruits - Other Varieties, Specify - 3
1st - Bethany Olschowka
2nd - Amelia Souza-Hatcher
Agriculture & Horticulture - Nuts, Other - Conv. Grown - Pistachios
1st - Matthew Peters
Agriculture & Horticulture - Commercial Gift Paks-Prof. - Combination
1st - B&R Farms
Agriculture & Horticulture - Commercial Gift Paks- Non Prof - Combination
1st - Bethany Olschowka
Agriculture & Horticulture - Commercial Gift Paks- Non Prof - 50%San Benito County50%Other
1st - Jessica Brem
Agriculture & Horticulture - Veggie Art - Use Your Imagination, Adults
1st - Tiffany Ricker
Agriculture & Horticulture - Veggie Art - Use Your Imagination, 0-6
1st - Gwen Brem
1st - Millie Brem
1st - Bayliegh Canez
1st - Mckenly Canez
1st - Kylie Drew
1st - Johnny Glass
1st - Willow Kendall
1st - Anton M Kuchta
1st - Wylder L La Corte
1st - Austin J Mcclaflin
1st - Cailin H Mcclaflin
1st - Nora Musones
1st - Anna Rautmann
1st - Scarlett Silva
1st - Kolbie Skow
1st - Kooper Skow
Agriculture & Horticulture - Veggie Art - Use Your Imagination, 7-12
1st - Delaney Drew
1st - Alden C Kuchta
1st - Maddie Rosa
1st - Carlie J Rowen
1st - Isabella Scaglione
1st - Victoria Scaglione
1st - Katie Skow
1st - Kennedy Skow
Agriculture & Horticulture - Veggie Art - Fair Theme, 0-6
1st - Wylder L La Corte
1st - Robert D Mcclaflin
Agriculture & Horticulture - Veggie Art - Fair Theme, 7-12
1st - Carlie J Rowen
Agriculture & Horticulture - Scare Crow Contest - Scare Crow, 18 & under
1st - Joey Guerrero
2nd - Caitlin Guerrero
3rd - Charlie M Hudson
4th - Porter M Hudson
Agriculture & Horticulture - Scare Crow Contest - Scare Crow, Family Group
1st - Kylee Waterman
2nd - Diane M Clarkson
3rd - Fred Rautmann
4th - Family Skow
Agriculture & Horticulture - Scare Crow Contest - School or Youth Group
1st - San Juan 4-H Club
2nd - Jennifer Sunnyslope
3rd - Entire Troop
Agriculture & Horticulture - Junior Agriculture - Any Variety, Specify
1st - Gwen Brem
1st - Gwen Brem
1st - Gwen Brem
1st - Millie Brem
1st - Millie Brem
1st - Millie Brem
1st - Kasey Colman
1st - Fisk Ehn
1st - Fisk Ehn
1st - Nora Ehn
1st - Nora Ehn
1st - Wylder L La Corte
1st - Cailin H Mcclaflin
1st - Robert D Mcclaflin
1st - Robert D Mcclaflin
Floriculture - Awards - Sweepstakes - Div 100-105
1st - Janet Brians
Floriculture - Awards - Sweepstakes - Div 108
1st - Joyce Medeiros
2nd - Dolores Lashley
Floriculture - Awards - Sweepstakes - Div 111-112
1st - Isabella Scaglione
1st - Victoria Scaglione
Floriculture - Dahlias - Orange
1st - Joyce Medeiros
2nd - Paul Schweiger
3rd - Kevin Medeiros
Floriculture - Dahlias - Pink
1st - Kylee Waterman
Floriculture - Dahlias - Bi-colored or varigated
1st - Kevin Medeiros
Floriculture - Dahlias - Lavender
1st - Joyce Medeiros
Floriculture - Dahlias - Any other Color, Stems (1)
1st - Kylee Waterman
Floriculture - Dahlias - Any 3 Colors (1 stem each)
1st - Kevin Medeiros
Floriculture - Giant Dahlias - Bi-Colored or Varigated
1st - Kevin Medeiros
Floriculture - Giant Dahlias - Any 3 Colors (1 Stem Each)
1st - Kevin Medeiros
Floriculture - Dahlias/Spider Variety - Yellow
1st - Kevin Medeiros
Floriculture - Roses - Miniature- White
1st - Janet Brians
Floriculture - Roses - Miniature- Orange
1st - Janet Brians
Floriculture - Roses - Miniature- Pink
1st - Janet Brians
Floriculture - Roses - Miniature- Red
2nd - Janet Brians
Floriculture - Roses - Miniature- Bi-Color
1st - Janet Brians
Floriculture - Roses - Miniature- Mixed Colors (3)
1st - Kevin Medeiros
2nd - Janet Brians
Floriculture - Roses - Floribunda- Yellow
1st - Amelia Souza-Hatcher
2nd - Kevin Medeiros
Floriculture - Roses - Floribunda- Orange
1st - Janet Brians
Floriculture - Roses - Floribunda- Pink
1st - Janet Brians
Floriculture - Roses - Floribunda- Red
1st - Kevin Medeiros
Floriculture - Roses - Floribunda- Bi-Color
1st - Amelia Souza-Hatcher
2nd - Joyce Medeiros
Floriculture - Roses - Floribunda- Mixed Colors (3)
1st - Amelia Souza-Hatcher
2nd - Kevin Medeiros
3rd - Joyce Medeiros
4th - Janet Brians
Floriculture - Roses - Hybrid Tea-White
1st - Janet Brians
2nd - Kevin Medeiros
Floriculture - Roses - Hybrid Tea- Yellow
1st - Janet Brians
Floriculture - Roses - Hybrid Tea- Orange
1st - Janet Brians
Floriculture - Roses - Hybrid Tea- Pink
1st - Janet Brians
2nd - Amelia Souza-Hatcher
Floriculture - Roses - Hybrid Tea- Red
1st - Janet Brians
Floriculture - Roses - Hybrid Tea- Bi-Color
1st - Bethany Olschowka
2nd - Janet Brians
Floriculture - Roses - Hybrid Tea- Mixed Colors (3)
1st - Kevin Medeiros
2nd - Janet Brians
3rd - Joyce Medeiros
Floriculture - Roses - Other- Yellow
1st - Janet Brians
2nd - Amelia Souza-Hatcher
Floriculture - Roses - Other- Orange
1st - Janet Brians
2nd - Helen SJB Historical park
Floriculture - Roses - Other- Pink
1st - Amelia Souza-Hatcher
2nd - Janet Brians
Floriculture - Roses - Other- Red
1st - Janet Brians
2nd - Helen SJB Historical park
Floriculture - Roses - Other- Bi-Color
1st - Kevin Medeiros
2nd - Joyce Medeiros
3rd - Amelia Souza-Hatcher
Floriculture - Roses - Other- Mixed Colors (3)
1st - Amelia Souza-Hatcher
2nd - Janet Brians
Floriculture - Geraniums - White
1st - Janet Brians
2nd - Joyce Medeiros
Floriculture - Geraniums - Pink
1st - Joyce Medeiros
2nd - Janet Brians
Floriculture - Geraniums - Salmon
1st - Joyce Medeiros
Floriculture - Geraniums - Red
1st - Joyce Medeiros
2nd - Susan Echaore-Mcdavid
Floriculture - Geraniums - Bi-Colored
1st - Joyce Medeiros
Floriculture - Geraniums - Any 3 Colors (1 Stem Each)
1st - Joyce Medeiros
Floriculture - Gardeners Choice - Specify - One Stem
1st - Dot J Shields
2nd - Alicia Schaecher
3rd - Dot J Shields
4th - Alicia Schaecher
Floriculture - Gardeners Choice - Specify - Three Stems
1st - Dot J Shields
2nd - Alicia Schaecher
3rd - Janet Brians
4th - Amelia Souza-Hatcher
Floriculture - Gardeners Choice - Specify - One Stem
1st - Janet Brians
Floriculture - Gardeners Choice - Specify - One Stem
1st - Joyce Medeiros
2nd - Janet Brians
3rd - Kevin Medeiros
Floriculture - Fresh Flower Arrangements - Andrea Ames
1st - Stephanie L Castro
2nd - Susan Echaore-Mcdavid
3rd - Bethany Olschowka
Floriculture - Fresh Flower Arrangements - Halloween
1st - Alicia Schaecher
Floriculture - Fresh Flower Arrangements - Proud to Be an American
1st - Helen McKinney
Floriculture - Fresh Flower Arrangements - Little But Lovely
1st - Bethany Olschowka
Floriculture - Fresh Flower Arrangements - Wildest Dream
1st - Susan Echaore-Mcdavid
Floriculture - Fresh Flower Arrangements - Sugar and Spice
2nd - Susan Echaore-Mcdavid
Floriculture - Fresh Flower Arrangements - Any Other Theme, Specify
1st - Helen McKinney
2nd - Helen SJB Historical park
Floriculture - Dry Arrangements - Country Roads
1st - Susan Echaore-Mcdavid
Floriculture - Dry Arrangements - San Benito Hidden Beauty
1st - Dot J Shields
2nd - Helen McKinney
3rd - Susan Echaore-Mcdavid
Floriculture - Dry Arrangements - What's Your Pleasure
1st - Helen SJB Historical park
Floriculture - Dry Arrangements - Cold Nights
1st - Susan Echaore-Mcdavid
Floriculture - Green House - True Cactus- Any Variety
1st - Joyce Medeiros
2nd - Dolores Lashley
3rd - Alicia Schaecher
Floriculture - Green House - Succulents- Aloe
1st - Alicia Schaecher
2nd - Dolores Lashley
Floriculture - Green House - Succulents- Hen & Chickens
1st - Alicia Schaecher
2nd - Joyce Medeiros
3rd - Riley Rossi
Floriculture - Green House - Succulents- Jade Plant
1st - Alicia Schaecher
2nd - Riley Rossi
Floriculture - Green House - Succulents- Topsy Turvey
1st - Alicia Schaecher
Floriculture - Green House - Succulents- Baby Toes
1st - Dolores Lashley
Floriculture - Green House - Dish Garden
1st - Riley Rossi
Floriculture - Green House - Any Other Upright
1st - Joyce Medeiros
Floriculture - Green House - Hanging-Spider
1st - Joyce Medeiros
Floriculture - Green House - Hanging-Any Other Variety
1st - Joyce Medeiros
Floriculture - Green House - Flowering- Geraniums
1st - Alicia Schaecher
Floriculture - Orchids - Lavender
1st - Dolores Lashley
Floriculture - Junior Ornamental Plants - Any Other Succulent
1st - Cali Azevedo
1st - Avery Crawford
Floriculture - Junior Ornamental Plants - Dish Garden
1st - Brooke L Duncan
Floriculture - Junior Floriculture - Nursery Rhyme Theme
1st - Bella Alford
1st - Isabella Scaglione
Floriculture - Junior Floriculture - Mini
1st - Victoria Scaglione
Floriculture - Junior Floriculture - Fair Theme (fresh)
1st - Isabella Scaglione
1st - Victoria Scaglione
Floriculture - Junior Floriculture - Basket Bouquet
1st - Nora Ehn
1st - Isabella Scaglione
Floriculture - Junior Floriculture - Dry Miniature
1st - Victoria Scaglione
Floriculture - Junior Floriculture - Book Title Theme (dry)
1st - Isabella Scaglione
1st - Victoria Scaglione
Baked Goods & Confections - Home Arts Awards - Best of Fair - Sr Baked Goods Gift Certificate $25 awarded
1st - Jeri Hernandez
Baked Goods & Confections - Yeast Breads - Bread, Sourdough
1st - Brianna Brigantino
Baked Goods & Confections - Yeast Breads - Rolls, Any other, specify
1st - Kevin Stopper
Baked Goods & Confections - Yeast Breads - Any other Yeast Bread, specify
2nd - Danielle J Hyman
Baked Goods & Confections - Yeast Breads - Best of Show - Yeast Bread
1st - Kevin Stopper
Baked Goods & Confections - Baking Powder or Quick Breads - Biscuits, Plain
1st - Lacey Grant
2nd - Danielle J Hyman
Baked Goods & Confections - Baking Powder or Quick Breads - Bread, Apple
1st - Bethany Rautmann
Baked Goods & Confections - Baking Powder or Quick Breads - Bread, Banana with or w/o Nuts
1st - Catherine Musones
2nd - Maria Medina
3rd - Dean A Smith
Baked Goods & Confections - Baking Powder or Quick Breads - Bread, Fruit,any other,specify
1st - Nancy Mesa
2nd - Lacey Grant
3rd - Allison Skow
Baked Goods & Confections - Baking Powder or Quick Breads - Bread, Zucchini
1st - Jennifer N Gunnels
Baked Goods & Confections - Baking Powder or Quick Breads - Muffins, Fruit
1st - Nancy Mesa
2nd - Kylee Waterman
Baked Goods & Confections - Baking Powder or Quick Breads - Muffins, any other, specify
1st - Amber L Kearns
Baked Goods & Confections - Baking Powder or Quick Breads - Scones, any other, specify
2nd - Bethany Olschowka
Baked Goods & Confections - Baking Powder or Quick Breads - Any other BP or Quick, specify
1st - Sarah L Mcfall
Baked Goods & Confections - Baking Powder or Quick Breads - Best of Show - BP/Quick Breads
1st - Sarah L Mcfall
Baked Goods & Confections - Specialty Breads - Cinnamon Rolls
2nd - Maria Medina
Baked Goods & Confections - Cakes, Cupcakes, Rolls, etc. - Cake, Chocolate, any, specify
1st - Courtney A Parrinello
2nd - Lacey Grant
3rd - Bethany Olschowka
3rd - Renee Raitz
Baked Goods & Confections - Cakes, Cupcakes, Rolls, etc. - Cake, Fruit, specify
1st - Allison Skow
Baked Goods & Confections - Cakes, Cupcakes, Rolls, etc. - Cake, Upside Down(bring whole)
1st - Brandice Callahan
2nd - Jessica Brem
Baked Goods & Confections - Cakes, Cupcakes, Rolls, etc. - Cake, Spice
1st - Jeri Hernandez
Baked Goods & Confections - Cakes, Cupcakes, Rolls, etc. - Cake, any other, specify
1st - Courtney A Parrinello
2nd - Tammy Freitas
3rd - Cindy Brown
Baked Goods & Confections - Cakes, Cupcakes, Rolls, etc. - Cupcakes, Frosted, no filling
1st - Courtney A Parrinello
Baked Goods & Confections - Cakes, Cupcakes, Rolls, etc. - Cupcakes, Frosted,with filling
1st - Brandice Callahan
2nd - Courtney A Parrinello
3rd - Amanda M Hernandez
Baked Goods & Confections - Cakes, Cupcakes, Rolls, etc. - Cupcakes, any other, specify
1st - Amanda M Hernandez
3rd - Mona P Hayford
Baked Goods & Confections - Cakes, Cupcakes, Rolls, etc. - Best of Show - Cakes
1st - Jeri Hernandez
Baked Goods & Confections - Cheesecakes - Plain, no topping
1st - Maira Haight
Baked Goods & Confections - Cheesecakes - Fruit flavor or Fruit Topping
1st - Jessie R Weller
Baked Goods & Confections - Cheesecakes - Best of Show - Cheesecakes
1st - Jessie R Weller
Baked Goods & Confections - Cookies - Bar, specify
1st - Margie DelReal
Baked Goods & Confections - Cookies - Lemon Bar
1st - Vicki N Lahey
2nd - Danielle J Hyman
Baked Goods & Confections - Cookies - Chocolate Chip, plain
1st - Katie J Muenzer
Baked Goods & Confections - Cookies - Chocolate Chip, combination
1st - Tina M Rea
2nd - Lillian Casillas
3rd - Chris C Barth
Baked Goods & Confections - Cookies - Chocolate, any other, specify
2nd - Brianna Brigantino
Baked Goods & Confections - Cookies - Peanut Butter
2nd - Dolores Burdick
Baked Goods & Confections - Cookies - Oatmeal, combination
1st - Susan Carpenter
Baked Goods & Confections - Cookies - Ginger, specify
1st - Susan Carpenter
2nd - Brandice Callahan
Baked Goods & Confections - Cookies - Sugar
1st - John Williams
Baked Goods & Confections - Cookies - Shortbread
1st - Susan Carpenter
2nd - Dolores Burdick
3rd - Brandice Callahan
Baked Goods & Confections - Cookies - Refrigerated, specify
1st - Susan Carpenter
Baked Goods & Confections - Cookies - Frosted or Glazed
1st - Jeanie Garbini
Baked Goods & Confections - Cookies - Filled
1st - Bethany Olschowka
Baked Goods & Confections - Cookies - Any other, specify
1st - Cindy Brown
Baked Goods & Confections - Cookies - Best of Show - Cookies
1st - Susan Carpenter
Baked Goods & Confections - Tricks with a Mix - Cakes, specify
1st - Brianna Brigantino
2nd - Catherine Musones
3rd - Dena Gregory
Baked Goods & Confections - Tricks with a Mix - Best of Show - Tricks with Mix
1st - Brianna Brigantino
Baked Goods & Confections - Baking with Honey - Breads, Quick, any recipe
1st - Dean A Smith
Baked Goods & Confections - Baking with Honey - Cakes, any recipe
1st - Juliette Brians
Baked Goods & Confections - Baking with Honey - Pastries, any recipe
3rd - Stephanie L Castro
Baked Goods & Confections - Baking with Honey - Best of Show - Baking w/ Honey
1st - Juliette Brians
Baked Goods & Confections - Pies, Pastries, etc. - Pie,1Crust, Mering/Cream, spec
2nd - Tammy Freitas
Baked Goods & Confections - Pies, Pastries, etc. - Pie,2 Crust or LatticeTop,spec
1st - Karin Rizio
2nd - Jennifer N Gunnels
Baked Goods & Confections - Pies, Pastries, etc. - Pie, Crumb Top, specify
2nd - Clayton Mccraw
Baked Goods & Confections - Pies, Pastries, etc. - Cobblers/Crisp,any kind, spec
1st - Tina M Rea
Baked Goods & Confections - Pies, Pastries, etc. - Best of Show - Pies & Pastries
1st - Tina M Rea
Baked Goods & Confections - Confections - Fudge, Chocolate, with nuts
1st - Lillian Casillas
Baked Goods & Confections - Confections - Fudge, any other, specify
1st - Dolores Burdick
2nd - Cindy Brown
3rd - Patrick Cross
Baked Goods & Confections - Confections - Marshmallows
1st - Bethany Olschowka
2nd - Bethany Rautmann
Baked Goods & Confections - Confections - Rocky Road
1st - Bethany Rautmann
Baked Goods & Confections - Confections - Truffles
1st - Margie DelReal
Baked Goods & Confections - Confections - Any other Confection, specify
1st - Margie DelReal
2nd - Bethany Olschowka
Baked Goods & Confections - Confections - Best of Show - Confections
1st - Margie DelReal
Baked Goods & Confections - Family Connections - Cookies, specify (6)
1st - Jennifer Tobin
2nd - Jessica Brem
3rd - Amy Donati
Baked Goods & Confections - Family Connections - Any Cake, specify, 1/2 cake
2nd - Amy Donati
3rd - Sylvia Rodriguez
Baked Goods & Confections - Family Connections - Any Pie, specify, whole pie
1st - Wanita Rautmann
2nd - Maria Medina
3rd - Stephanie L Castro
Baked Goods & Confections - Family Connections - Any other item, specify
2nd - Liza Rodriguez
Baked Goods & Confections - Family Connections - Best of Show - Family Connect.
1st - Jennifer Tobin
Baked Goods & Confections - Decorated Cakes - Cake, Novelty, specify
2nd - Bethany Olschowka
Open Junior Baked Goods - Baked Goods Pre-5 yrs old - Frosted Cupcakes
1st - Giada J Venuti
Open Junior Baked Goods - Baked Goods Pre-5 yrs old - Decorated Cake - Whole
1st - Cora Wilson
Open Junior Baked Goods - Baked Goods Pre-5 yrs old - Drop Cookies
1st - Millie Brem
1st - Goldie Graves
1st - Cianna R Muenzer
1st - Daniella J Muenzer
1st - Nora Musones
Open Junior Baked Goods - Baked Goods Pre-5 yrs old - Biscuits or Muffins
1st - Londyn J Emeteriio
Open Junior Baked Goods - Baked Goods Pre-5 yrs old - Bread Loaf
1st - Brooke L Duncan
Open Junior Baked Goods - Baked Goods Pre-5 yrs old - Candy/Confections, Specify
1st - Isabelle Slykas
1st - Sadie Waterman
Open Junior Baked Goods - Baked Goods Pre-5 yrs old - Tricks with a Mix
1st - Cianna R Muenzer
2nd - Daniella J Muenzer
Open Junior Baked Goods - Baked Goods Pre-5 yrs old - "Hit the Trail" Mix
1st - Goldie Graves
1st - Richard Rautmann
1st - Kolbie Skow
1st - Kooper Skow
1st - Cora Wilson
1st - Jeff Wilson
Open Junior Baked Goods - Baked Goods Pre-5 yrs old - Decorated Cupcakes
1st - Layton J Emeteriio
1st - Addie C Kearns
1st - Ronan G Kearns
1st - Nora Musones
1st - Elise T Nordstrom
1st - Grace K Nordstrom
1st - Kolbie Skow
1st - Kooper Skow
1st - Holden Thomas
1st - Jeff Wilson
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 6-9 yrs old - Frosted Cupcakes
2nd - Trent M Sanchez
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 6-9 yrs old - Frosted Cake
1st - Graydon Thomas
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 6-9 yrs old - Decorated Cake
1st - Nayeli Duran
1st - Julia R Nordstrom
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 6-9 yrs old - Drop Cookies
1st - Devon Blacker
1st - Kylie A Drew
1st - Scarlet Duran
1st - Reese Emeterio
1st - Alivia J Muenzer
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 6-9 yrs old - Bread Loaf
2nd - Chanel A Emeteriio
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 6-9 yrs old - Any other, Specify
1st - Cali Azevedo
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 6-9 yrs old - Tricks with a Mix
2nd - Alivia J Muenzer
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 6-9 yrs old - "Hit the Trail" Mix
1st - Natalia Rodriguez
1st - Kennedy Skow
2nd - Izabella Rodriguez
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 6-9 yrs old - Decorated Cupcakes
1st - Mazzy Duran
1st - Scarlet Duran
1st - Jordynn Johnson
1st - Lydia A Kearns
1st - Izabella Rodriguez
1st - Natalia Rodriguez
1st - Hannah Sinclair
1st - Katie Skow
1st - Kennedy Skow
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 10-13 yrs old - Frosted Cupcakes
1st - Jeanna Burbank
2nd - Abbey Alford
2nd - Izel Prieto
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 10-13 yrs old - Frosted Cake
1st - Parker R Hernandez
1st - Isaac H Nordstrom
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 10-13 yrs old - Decorated Cake
1st - Bianca Guerra
1st - Katy E Schilling
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 10-13 yrs old - Drop Cookies
1st - Maggie M Kolassa
1st - Izel Prieto
2nd - Maddie Rosa
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 10-13 yrs old - Bar Cookies
1st - Ava L Arreola
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 10-13 yrs old - Biscuits or Muffins
2nd - Melynda D Butler
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 10-13 yrs old - Bread Loaf
1st - Skyler M Gunnels
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 10-13 yrs old - Candy/Confections, Specify
1st - Alanna Casas
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 10-13 yrs old - Any other, Specify
1st - Avery Crawford
Open Junior Baked Goods - Baked Goods 10-13 yrs old - Decorated Cupcakes
1st - Skyler M Gunnels
Adult Preserved Foods - Awards - BALL FRESH AWARD - FRUIT
1st - Jeri Hernandez
2nd - Jeri Hernandez
Adult Preserved Foods - Awards - BALL FRESH AWARD - PICKLES
1st - Carol Millar
2nd - Dot J Shields
Adult Preserved Foods - Awards - BALL FRESH AWARD - SOFT SPREAD
1st - Bethany Olschowka
2nd - Tammy Freitas
Adult Preserved Foods - Awards - BALL FRESH AWARD - VEGETABLE
1st - Laurie D Forrest
2nd - Jeri Hernandez
Adult Preserved Foods - Awards - Chairmen Choice Awards
1st - Gianna Gibson
2nd - Andreas J Olbring
3rd - Maria A Casey
Adult Preserved Foods - Awards - Best Of Show Sr Preserved
1st - Maria A Casey
Adult Preserved Foods - Canned Fruits - Apricots, halves
2nd - Laurie D Forrest
Adult Preserved Foods - Canned Fruits - Cherries, brandied
1st - Jeri Hernandez
2nd - Emily Millar-Stephens
Adult Preserved Foods - Canned Fruits - Peaches, freestone
1st - Jeri Hernandez
Adult Preserved Foods - Canned Fruits - Peaches, spiced
2nd - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Canned Vegetables - Tomatoes, whole seasoned
1st - Jeri Hernandez
Adult Preserved Foods - Canned Vegetables - Any Other Vegetables, Specify
1st - Laurie D Forrest
Adult Preserved Foods - Pickles & Relishes - Beets
2nd - Tracie Martin
Adult Preserved Foods - Pickles & Relishes - Cucumbers, bread & butter
2nd - Carol Millar
3rd - Donna Berlin
Adult Preserved Foods - Pickles & Relishes - Cucumbers, dill sliced
1st - Dot J Shields
2nd - Jeri Hernandez
3rd - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Pickles & Relishes - Zucchini
1st - Donna Berlin
2nd - Tracie Martin
Adult Preserved Foods - Pickles & Relishes - Zucchini Relish
1st - Amy R Garner
Adult Preserved Foods - Pickles & Relishes - Any Other Vegetables, Specify
1st - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Pickles & Relishes - Any Other Pickles, Specify
2nd - Tracie Martin
Adult Preserved Foods - Pickles & Relishes - Any Other Relish, Specify
2nd - Sarah L Mcfall
Adult Preserved Foods - Sauces - Barbecue Sauce
1st - Maria A Casey
Adult Preserved Foods - Sauces - Salsa, Green
1st - Sarah L Mcfall
Adult Preserved Foods - Sauces - Salsa, Mild
1st - Dot J Shields
2nd - Tracie Martin
3rd - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Sauces - Spaghetti Sauce
1st - Donna Berlin
Adult Preserved Foods - Sauces - Tomato Sauce
2nd - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Vinegar,Olive Oil & Dressings - Red Wine Vinegar
2nd - Kirsten L Berntsen
Adult Preserved Foods - Vinegar,Olive Oil & Dressings - Any Other Vinegar, Specify
1st - Maria A Casey
Adult Preserved Foods - Vinegar,Olive Oil & Dressings - Olive Oil
1st - Deborah Meiss-Breslauer
Adult Preserved Foods - Honey - Floral
2nd - Andreas J Olbring
Adult Preserved Foods - Honey - Wildflower
1st - Andreas J Olbring
2nd - Travis D Lenhert
3rd - Matthew Peters
Adult Preserved Foods - Honey - Any other honey, Specify
1st - Andreas J Olbring
Adult Preserved Foods - Jams - Apricot
1st - Tim Brown
2nd - Ramona Asuncion
3rd - Sandy P Swint
Adult Preserved Foods - Jams - Apricot and Pineapple
1st - Tracie Martin
2nd - Maria A Casey
3rd - Norma R Benson
Adult Preserved Foods - Jams - Blackberry
1st - Norma R Benson
2nd - Bethany Olschowka
3rd - Tracie Martin
Adult Preserved Foods - Jams - Boysenberry
3rd - Ramona Asuncion
Adult Preserved Foods - Jams - Mixed Berry, Specify
1st - Tracie Martin
2nd - Emily Millar-Stephens
Adult Preserved Foods - Jams - Mixed Fruit, Specify
1st - Tracie Martin
2nd - Dolores Lashley
Adult Preserved Foods - Jams - Olallieberry
3rd - Anita Kane
Adult Preserved Foods - Jams - Peach
1st - Ramona Asuncion
2nd - Jeri Hernandez
Adult Preserved Foods - Jams - Pear
3rd - Dolores Lashley
Adult Preserved Foods - Jams - Plum
1st - Valerie Dennehy
2nd - Maria A Casey
3rd - Brian J Barton
Adult Preserved Foods - Jams - Strawberry
1st - Ramona Asuncion
2nd - Tracie Martin
3rd - Brian J Barton
Adult Preserved Foods - Jams - Any Other Jam, Specify
1st - Ramona Asuncion
2nd - Tracie Martin
3rd - Norma R Benson
Adult Preserved Foods - Jams - Any Other Combo, Specify
1st - Tammy Freitas
2nd - Marissa Laubach
3rd - Donna Berlin
Adult Preserved Foods - Jelly - Apple
1st - Bethany Olschowka
2nd - Emily Millar-Stephens
Adult Preserved Foods - Jelly - Lemon
1st - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Jelly - Pepper
1st - Gianna Gibson
Adult Preserved Foods - Jelly - Pomegranate
1st - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Marmalade, Butter & Conserve - Ice Cream Topping
1st - Norma R Benson
Adult Preserved Foods - Marmalade, Butter & Conserve - Any Other Butter, Specify
1st - Donna Berlin
Adult Preserved Foods - Canned Fruits (Low Sugar) - Applesauce, any type
1st - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Canned Fruits (Low Sugar) - Pears, any type
1st - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Jams (Low Sugar) - Apricot
1st - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Jams (Low Sugar) - Blackberry
2nd - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Jams (Low Sugar) - Plum
1st - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Jams (Low Sugar) - Raspberry
1st - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Jams (Low Sugar) - Strawberry
1st - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Jelly (Low Sugar) - Any other Jelly, Specify
2nd - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Jelly (Low Sugar) - Any other Combo, Specify
1st - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Dried or Dehydrated Foods - Jerky, beef
1st - Carol Millar
Adult Preserved Foods - Dried or Dehydrated Foods - Dried Apricots
2nd - Carol Millar
Open Junior Preserved Foods - Awards - Chair's Choice Award Div 150
1st - Lucy J Grewohl
Open Junior Preserved Foods - Awards - Chair's Choice Award Div 151
1st - Natalie Navarro
Open Junior Preserved Foods - Awards - Chair's Choice Award Div 152
1st - Samantha V Sanchez
Open Junior Preserved Foods - Awards - BALL FRESH AWARD - PICKLES
1st - Samantha V Sanchez
Open Junior Preserved Foods - Awards - BALL FRESH AWARD - SPREADS
1st - Cailin H Mcclaflin
Open Junior Preserved Foods - Awards - BALL FRESH AWARD - VEGETABLE
1st - Lucy J Grewohl
Open Junior Preserved Foods - Awards - Best of Show Jr. Preserved
1st - Samantha V Sanchez
Open Junior Preserved Foods - Preserved Foods 6-9 Yrs old - Pickled Vegetables
1st - Lucy J Grewohl
Open Junior Preserved Foods - Preserved Foods 6-9 Yrs old - Salsa, Specify
1st - Jaylene Aqulera
2nd - Emily Brown
2nd - Gema Prieto
Open Junior Preserved Foods - Preserved Foods 6-9 Yrs old - Apricot Jam
1st - Paige Costa
1st - Sarah Reiland
1st - Penelope Weilert
Open Junior Preserved Foods - Preserved Foods 6-9 Yrs old - Peach Jam
1st - Emily Brown
1st - Paige Costa
Open Junior Preserved Foods - Preserved Foods 6-9 Yrs old - Strawberry Jam
1st - Jaylene Aqulera
1st - Emily Brown
1st - Camila Chavez
1st - Gema Prieto
Open Junior Preserved Foods - Preserved Foods 6-9 Yrs old - Any Other Jam, Specify
1st - Sarah Reiland
2nd - Paige Costa
2nd - Cailin H Mcclaflin
2nd - Sarah Reiland
Open Junior Preserved Foods - Preserved Foods 6-9 Yrs old - Jelly, Any other, Specify
1st - Emily Harvey
Open Junior Preserved Foods - Preserved Foods 10-13 yrs old - Apricot Jam
1st - Hailey Angulo
1st - Cassie Rayes
1st - Autumn Salinas
3rd - Ava L Arreola
Open Junior Preserved Foods - Preserved Foods 10-13 yrs old - Peach Jam
1st - Renee Borch
1st - Piper M Pierson
2nd - Gabriella Esquivel
Open Junior Preserved Foods - Preserved Foods 10-13 yrs old - Strawberry Jam
1st - Natalie Navarro
Open Junior Preserved Foods - Preserved Foods 10-13 yrs old - Any Other Jam, Specify
1st - Sofia Abonce
1st - Ava L Arreola
1st - Marissa Escamilla
1st - Skyler M Gunnels
1st - Julia Reiland
1st - Julia Reiland
1st - Maddie Rosa
1st - Sofia Smith
2nd - Kathleen Chisholm
2nd - Deziree Dominguez
2nd - Destinee Elarin
Open Junior Preserved Foods - Preserved Foods 10-13 yrs old - Any Other Jelly, Specify
1st - Katie Harvey
Open Junior Preserved Foods - Preserved Foods 14-18 yrs old - Any Other Pickles, Specify
1st - Samantha V Sanchez
1st - Samantha V Sanchez
Open Junior Preserved Foods - Preserved Foods 14-18 yrs old - Apricot Jam
1st - Kaitlyn Rivera
Open Junior Preserved Foods - Preserved Foods 14-18 yrs old - Any other Jelly, Specify
1st - Samantha V Sanchez
Homemade Beer & Wine - Awards - Best of Show Beer & Wine
1st - Charles Doglione
Homemade Beer & Wine - Awards - Chairman's Choice Award - Wine
1st - Armond A Mesa
Homemade Beer & Wine - Homemade Wine - Red-Any Other,Specify
1st - Charles Doglione
2nd - Armond A Mesa
3rd - Armond A Mesa
Clothing & Textiles - Awards - Best of Fair Apparel/Clothing gift certificate
1st - Emily Whiteley
Clothing & Textiles - Awards - Best of Fair Needlework gift certificate
1st - Sherry R Spina
Clothing & Textiles - Awards - Best of Fair Home Furnishings gift certificate
1st - Glen Koehl
Clothing & Textiles - Awards - Best of Show - Quilt gift certificate
1st - Anna M Berger
Clothing & Textiles - Awards - Best of Fair Handwork Quilt gift certificate
1st - Teddie McFadden
Clothing & Textiles - Awards - Best of Fair Applique Quilt gift certificate
1st - Dayna Dickison
Clothing & Textiles - Awards - Best of Fair Innovative Quilt gift certificate
1st - Jamie Frusetta
Clothing & Textiles - Awards - Best of Fair Use of Color $25 Gift Cert
1st - Barbara Mcleary
Clothing & Textiles - Awards - Loreen Yates Trad. Quilt Award
1st - Barbara Mcleary
Clothing & Textiles - Awards - Dorothy Harlan Quilt Award
1st - Bev Hanagan
Clothing & Textiles - Awards - Judge's Choice Award gift certificate
1st - Glen Koehl
1st - Wendy Bergman
1st - Dianna L Smith
1st - Ashlyn Wrobel
Clothing & Textiles - Awards - People's Choice Quilt Award gift certificate
1st - Nadine DaRoza
Clothing & Textiles - Awards - People's Choice Clothing Award gift certificate
1st - Janet P Serrano
Clothing & Textiles - Awards - Chairwoman's Choice Award
1st - Nadine DaRoza
Clothing & Textiles - Awards - Special Fair Challenge gift certificate
1st - Jamie Frusetta
Clothing & Textiles - Awards - Best of Crochet gift certificate
1st - Sherry R Spina
Clothing & Textiles - Awards - Best of Fair Apparel/Other gift certificate
1st - Bethany Olschowka
Clothing & Textiles - Awards - Best of Fair Knitting gift certificate
1st - Rhonda Nelson
Clothing & Textiles - Children's & Infants' Apparel - Costume
1st - Jessie R Weller
2nd - Jessie R Weller
Clothing & Textiles - Children's & Infants' Apparel - Any Other, Specify
1st - Sheila Galindo
2nd - Sheila Galindo
3rd - Sheila Galindo
Clothing & Textiles - Adult Wearing Apparel - Dress or Jumper
1st - Emily Whiteley
Clothing & Textiles - Adult Wearing Apparel - Wallet
1st - Sheila Galindo
2nd - Sheila Galindo
3rd - Sheila Galindo
Clothing & Textiles - Adult Wearing Apparel - Purse
1st - Patti Kneebone
2nd - Sheila Galindo
3rd - Sheila Galindo
Clothing & Textiles - Adult Wearing Apparel - Tote
1st - Sheila Galindo
2nd - Sheila Galindo
3rd - Sheila Galindo
Clothing & Textiles - Adult Wearing Apparel - Oversize Tote or Luggage
1st - Sheila Galindo
2nd - Sheila Galindo
3rd - Sheila Galindo
Clothing & Textiles - Adult Wearing Apparel - Accessory Bag
1st - Sheila Galindo
2nd - Sheila Galindo
3rd - Sheila Galindo
Clothing & Textiles - Adult Wearing Apparel - Costume
1st - Bethany Olschowka
2nd - Christina Bless
Clothing & Textiles - Adult Wearing Apparel - Costume Accessory
1st - Bethany Olschowka
2nd - Christina Bless
Clothing & Textiles - Adult Wearing Apparel - Any Other, Specify
1st - Sheila Galindo
2nd - Sheila Galindo
3rd - Sheila Galindo
Clothing & Textiles - Hand Crocheted/Knitted Apparel - Scarf
1st - Frances Morales
Clothing & Textiles - Hand Crocheted/Knitted Apparel - Shawl
1st - Rhonda Nelson
2nd - Ginni Twitchell
3rd - Frances Morales
3rd - Alison M Wirz
Clothing & Textiles - Hand Crocheted/Knitted Apparel - Infant/Child Wearing Apparel
1st - Anita Kane
2nd - Frances Morales
Clothing & Textiles - Hand Crocheted/Knitted Apparel - Adult Wearing Apparel
1st - Janet P Serrano
Clothing & Textiles - Hand Crocheted/Knitted Apparel - Hats
1st - Janet P Serrano
Clothing & Textiles - Hand Crocheted/Knitted Apparel - Gloves
1st - Frances Morales
Clothing & Textiles - Hand Crocheted/Knitted Apparel - Any Other, Specify
1st - Rhonda Nelson
Clothing & Textiles - Linens - Sewn, Not Quilted
1st - Mariel Wrobel
2nd - Barbara Mcleary
3rd - Barbara Mcleary
3rd - Barbara Mcleary
3rd - Mariel Wrobel
Clothing & Textiles - Pillows - Sewn, Not Quilted
1st - Bev Hanagan
Clothing & Textiles - Wall Hangings - Counted Cross Stitch
1st - Glen Koehl
2nd - Glen Koehl
3rd - Glen Koehl
Clothing & Textiles - Hand Crocheted - Crib
1st - Frances Morales
Clothing & Textiles - Hand Crocheted - Afghan
1st - Frances Morales
2nd - Frances Morales
Clothing & Textiles - Hand Crocheted - Toys
1st - Frances Morales
2nd - Frances Morales
Clothing & Textiles - Hand Crocheted - Any Other, Specify
1st - Sherry R Spina
2nd - Frances Morales
3rd - Frances Morales
Clothing & Textiles - Hand Knitted - Toys
1st - Amanda Mccraw
2nd - Amanda Mccraw
Clothing & Textiles - Hand Appliqued Hand Quilted - Crib
1st - Dayna Dickison
2nd - Jamie Frusetta
3rd - Jamie Frusetta
Clothing & Textiles - Hand Appliqued Hand Quilted - Queen
1st - Teddie McFadden
Clothing & Textiles - Hand Appliqued Machine Quilted - Lap I
2nd - Patricia Moore
Clothing & Textiles - Hand Appliqued Machine Quilted - Wall Hanging
1st - Anna M Berger
Clothing & Textiles - Hand Appliqued LongArm Quilted - Twin
3rd - Diane Mezerkor
Clothing & Textiles - Mach Appliqued Mach Quilted - Crib
1st - Wendy Bergman
Clothing & Textiles - Mach Appliqued Mach Quilted - Lap II
1st - Patricia Moore
4th - Barbara Mcleary
Clothing & Textiles - Mach Appliqued Mach Quilted - Wall Hanging
1st - Frances Morales
2nd - Midge Swarts
Clothing & Textiles - Mach Appliqued Long Arm Quilt - Crib
1st - Barbara Mcleary
Clothing & Textiles - Mach Appliqued Long Arm Quilt - Lap I
1st - Barbara Mcleary
Clothing & Textiles - Machine Quilted by Exhibitor - Crib
1st - Scott Miller
2nd - Madeleine Beaudoin
Clothing & Textiles - Machine Quilted by Exhibitor - Lap II
1st - Penny Delancy
Clothing & Textiles - Machine Quilted by Exhibitor - Twin
1st - Anna M Berger
Clothing & Textiles - Machine Quilted by Exhibitor - King
1st - Nadine DaRoza
Clothing & Textiles - Machine Quilted by Exhibitor - Wall Hanging
2nd - Pat K Coble
Clothing & Textiles - Machine Quilted by Exhibitor - Table Runner/Topper
1st - Midge Swarts
2nd - Bev Hanagan
3rd - Sheila Galindo
Clothing & Textiles - Machine Quilted - Table Runner/Topper
1st - Midge Swarts
2nd - Midge Swarts
Clothing & Textiles - Long Arm Machine Quilted - Crib
2nd - Gerry D Wright
3rd - Gerry D Wright
Clothing & Textiles - Long Arm Quilted by Computer - Crib
2nd - Sheila Galindo
Clothing & Textiles - Long Arm Quilted by Computer - Lap I
1st - Sheila Galindo
2nd - Sheila Galindo
3rd - Louise La Corte
Clothing & Textiles - Long Arm Quilted by Computer - Lap II
1st - Kim Austin
2nd - Julie Young
3rd - Nancy B Matulich
3rd - Ingrid G Leitenberger
Clothing & Textiles - Long Arm Quilted by Computer - Twin
1st - Dianna L Smith
2nd - Julie Young
3rd - Jamie Frusetta
3rd - Dayna Dickison
Clothing & Textiles - Long Arm Quilted by Computer - Queen
1st - Bev Hanagan
2nd - Barbara Mcleary
3rd - Penny Delancy
3rd - Barbara Mcleary
Clothing & Textiles - Long Arm Quilted by Computer - Table runner/topper
1st - Sheila Galindo
2nd - Sheila Galindo
2nd - Sheila Galindo
Clothing & Textiles - Long Arm Quilted by Computer - Bed Runner
2nd - Sheila Galindo
Clothing & Textiles - My First Quilt - Small, up to 1296 sq inches
1st - Kim Reiland
2nd - Emily Millar-Stephens
Clothing & Textiles - My First Quilt - Large,1297 sq inches or larger
1st - Ginni Twitchell
2nd - Mindy J Sotelo
Clothing & Textiles - Group Quilt - Large,1297 sq inches or larger
1st - Dianna L Smith
2nd - Pat K Coble
Clothing & Textiles - T-Shirt Quilt - Large,1297 sq inches or larger
1st - Midge Swarts
Clothing & Textiles - Kits, Innovative & Original Qs - Kit
1st - Jamie Frusetta
Clothing & Textiles - Kits, Innovative & Original Qs - Portraiture
1st - Bev Hanagan
2nd - Diane Mezerkor
Clothing & Textiles - Kits, Innovative & Original Qs - Quilts, Original Design
1st - Jamie Frusetta
2nd - Bev Hanagan
Clothing & Textiles - Kits, Innovative & Original Qs - Challenge Quilts
2nd - Jeannette C Velasquez
Clothing & Textiles - Kits, Innovative & Original Qs - Any Other, Specify
2nd - Diane Mezerkor
Clothing & Textiles - Special Fair Challenge - Quilts
1st - Jamie Frusetta
Open Jr Clothing & Textiles - Award - Best of Show - 6 to 9 years
1st - Hannah Sinclair
Open Jr Clothing & Textiles - Award - Best of Show - 10 to 13 years
1st - Peyton B Ferrero
Open Jr Clothing & Textiles - Award - Best of Show - All Ages
1st - Adela M Bender
Open Jr Clothing & Textiles - Award - People's Choice Junior Award
1st - Peyton B Ferrero
Open Jr Clothing & Textiles - Sewing 6-9 yrs old - Clothing
1st - Cailin H Mcclaflin
1st - Hannah Sinclair
Open Jr Clothing & Textiles - Sewing 6-9 yrs old - Pillow
1st - Ava Craft
1st - Nayomi L Vasquez
Open Jr Clothing & Textiles - Sewing 6-9 yrs old - Any Other, Specify
1st - Ava Craft
Open Jr Clothing & Textiles - Sewing 10-13 yrs old - Purse or Tote
1st - Nevaeh Valencia
2nd - Nevaeh Valencia
Open Jr Clothing & Textiles - Sewing 10-13 yrs old - Table Runner
1st - Nevaeh Valencia
Open Jr Clothing & Textiles - Sewing 10-13 yrs old - Stuffed Animal
1st - Ashlyn Wrobel
Open Jr Clothing & Textiles - Sewing 10-13 yrs old - Clothing
1st - Amalia Ramirez
1st - Adela M Bender
2nd - Adela M Bender
3rd - Nevaeh Valencia
Open Jr Clothing & Textiles - Sewing 10-13 yrs old - Any Other, Specify
1st - Peyton B Ferrero
Open Jr Clothing & Textiles - Quilts 10-13 yrs old - My First Quilt
1st - Melynda D Butler
2nd - Brooke Iverson
Open Jr Clothing & Textiles - Quilts 10-13 yrs old - Mach Pcd, Machine or Long Arm
1st - Peyton B Ferrero
Adult Crafts - Awards - Chair's Choice Awd Div 100-107
1st - Dena Bless
2nd - Josh Schaecher
3rd - Jeanie Garbini
Adult Crafts - Awards - Best of Show Sr Crafts
1st - Josh Schaecher
Adult Crafts - Awards - Best of Show Professional
1st - Nancy Lausten
Adult Crafts - Awards - Best of Show Hand Spun
1st - Rhonda Nelson
Adult Crafts - Fair Themed Crafts - Scrapbook Page, Gear themed
3rd - Jeanie Garbini
Adult Crafts - Fair Themed Crafts - Watch Gear(s) - Create Jewelry
1st - Marie Farmer
Adult Crafts - Stamping - Stamped- Note Cards
1st - Vicki Carreiro
Adult Crafts - Scrapbooking - Birthday
1st - Vicki Carreiro
2nd - Patty C Bly
Adult Crafts - Scrapbooking - Halloween
1st - Jenna Cruz
Adult Crafts - Scrapbooking - Vacation
1st - Patty C Bly
2nd - Patty C Bly
3rd - Jenna Cruz
Adult Crafts - Crafts & Decorative Arts - Ceramics
1st - Stephanie L Castro
2nd - Stephanie L Castro
Adult Crafts - Crafts & Decorative Arts - Wind Chimes
3rd - Dolores Lashley
Adult Crafts - Crafts & Decorative Arts - Any Other, Specify
1st - Emily Millar-Stephens
2nd - Vicki Carreiro
3rd - Kim Reiland
Adult Crafts - Holiday Decoration - HangingChristmas Tree Ornament
1st - Marie Farmer
Adult Crafts - Holiday Decoration - Christmas Stockings
1st - Amanda Mccraw
2nd - Amanda Mccraw
3rd - Wanita Rautmann
Adult Crafts - Wearable - Jewelry-Bracelet
1st - Marie Farmer
2nd - Marie Farmer
3rd - Dolores Lashley
Adult Crafts - Wearable - Jewelry-Earrings
1st - Marie Farmer
2nd - Marie Farmer
Adult Crafts - Wearable - Jewelry, Necklace
1st - Marie Farmer
2nd - Marie Farmer
Adult Crafts - Wearable - Jewelry-Ring
1st - Marie Farmer
2nd - Marie Farmer
Adult Crafts - Wearable - Jewelry-sets (2 or more pieces
1st - Marie Farmer
2nd - Marie Farmer
3rd - Kristi C Garcia
3rd - Bethany Olschowka
Adult Crafts - Painting - Ceramics
1st - Dena Bless
2nd - Stephanie L Castro
3rd - Dena Bless
Adult Crafts - Stained Glass, Wood Working - Stained Glass
1st - Vicki Carreiro
2nd - Vicki Carreiro
Adult Crafts - Welding & Forging - Welding, Any Other, Specify
1st - Josh Schaecher
Adult Crafts - Recycle & Repurpose Art - Garden Art
1st - Jeanie Garbini
2nd - Dolores Lashley
3rd - Vicki Carreiro
3rd - Susan Echaore-Mcdavid
Adult Crafts - Recycle & Repurpose Art - Any Other Recyled Art-Specify
1st - Bethany Olschowka
Adult Crafts - Mystery Craft - Mystery Craft Item
1st - Fred Rautmann
2nd - Bethany Rautmann
3rd - Bethany Olschowka
Adult Crafts - Prof Wearable - Jewlery - Bracelet
2nd - Maureen L Carroll
Adult Crafts - Prof Wearable - Jewelry - Earrings
1st - Maureen L Carroll
Adult Crafts - Prof Wearable - Jewelry - Necklace
1st - Maureen L Carroll
2nd - Tina Stopper
Adult Crafts - Prof Recycle & Repurpose Art - Jewelry
1st - Tina Stopper
Adult Crafts - Prof Use Your Imagination - Item Over 12", under 20"
1st - Nancy Lausten
Adult Crafts - Hand Spun Home Arts - Hand-Spun Skeins- 2 ply
1st - Rhonda Nelson
2nd - Bethany Olschowka
3rd - Rhonda Nelson
Open Junior Crafts - Table Setting 6-9 yrs old - Any Other, Specify
1st - Lilyan M Doty
Open Junior Crafts - Table Settings 10-13 Yrs Old - Holiday, Specify
1st - Laura Frieberg
Open Junior Crafts - Kids Collections Preschl-5 yrs - 11-25 Items in Collection, Spe
1st - Ryder Knutson
1st - Holden Thomas
3rd - Bella Alford
Open Junior Crafts - Kids Collections 6-9 yrs old - 11-25 Items in Collection, Spe
1st - Matteo Bonomi
1st - Cailin H Mcclaflin
3rd - Colton Alford
Open Junior Crafts - Kids Collections 10-13 yrs old - 11-25 Items in Collection, Spe
1st - Owynn F Butler
2nd - Kaia L Barth
Open Junior Crafts - Jr Crafts Preschool-5 yrs old - Wood Crafts
1st - Brooke L Duncan
Open Junior Crafts - Jr Crafts Preschool-5 yrs old - Holiday Decoration, Specify
1st - Cataleya Leonard
1st - Daniel Mccraw
1st - Isabelle Slykas
2nd - Sadie Sinclair
3rd - Gus K Haight
Open Junior Crafts - Jr Crafts Preschool-5 yrs old - Jewelry
1st - Kolbie Skow
1st - Kooper Skow
Open Junior Crafts - Jr Crafts Preschool-5 yrs old - Painted Crafts
1st - Isabelle Slykas
1st - Owen M Tilley
2nd - Paislee G Knutson
2nd - Cannon I Segura
2nd - Kolbie Skow
2nd - Kooper Skow
3rd - Austin J Mcclaflin
3rd - Robert D Mcclaflin
Open Junior Crafts - Jr Crafts Preschool-5 yrs old - Use Your Imagination
1st - Daniel Mccraw
1st - Isabelle Slykas
Open Junior Crafts - Jr Crafts Preschool-5 yrs old - Birdhouse
1st - Nora Musones
1st - Giada J Venuti
2nd - Kolbie Skow
2nd - Kooper Skow
Open Junior Crafts - Jr Crafts Preschool-5 yrs old - Decorated Flower Pot
1st - Isabella Donati
1st - Cataleya Leonard
1st - Nora Musones
2nd - Kolbie Skow
2nd - Kooper Skow
2nd - Owen M Tilley
2nd - Giada J Venuti
Open Junior Crafts - Jr Crafts Preschool-5 yrs old - Decorated Picture Frame
1st - Ronan G Kearns
2nd - Kolbie Skow
2nd - Kooper Skow
Open Junior Crafts - Jr Crafts Preschool-5 yrs old - Use Ur Imagination-Garden Art
1st - Cataleya Leonard
1st - Kolbie Skow
1st - Kooper Skow
Open Junior Crafts - Jr Crafts Preschool-5 yrs old - Any Other, Specify
1st - Addie C Kearns
1st - Luke Sinclair
1st - William Sinclair
2nd - Brooke L Duncan
2nd - Madisyn L Murray
Open Junior Crafts - Jr Crafts 6-9 Yrs Old - Holiday Decoration, Specify
2nd - Hannah Sinclair
Open Junior Crafts - Jr Crafts 6-9 Yrs Old - Jewelry
1st - Cailin H Mcclaflin
1st - Kennedy Skow
2nd - Lydia A Kearns
Open Junior Crafts - Jr Crafts 6-9 Yrs Old - Duct Tape Crafts
1st - Kaliya J Hernandez
1st - Kaliya J Hernandez
Open Junior Crafts - Jr Crafts 6-9 Yrs Old - Painted Crafts
1st - Kinsley C Hernandez
1st - Cailin H Mcclaflin
1st - Paige K Pierson
1st - Paige K Pierson
2nd - Olivia D Esquivel
2nd - Kennedy Skow
Open Junior Crafts - Jr Crafts 6-9 Yrs Old - Use Your Imagination
1st - Christopher M Samdahl
Open Junior Crafts - Jr Crafts 6-9 Yrs Old - Birdhouses
1st - Kinsley C Hernandez
1st - Gema Prieto
1st - Victoria Scaglione
2nd - Kylie Drew
2nd - Olivia Esquivel
2nd - Aaron Prieto
2nd - Kennedy Skow
Open Junior Crafts - Jr Crafts 6-9 Yrs Old - Decorated Flower Pot
1st - Katie Skow
1st - Kennedy Skow
Open Junior Crafts - Jr Crafts 6-9 Yrs Old - Decorated Picture Frame
1st - Kyle A Watson
2nd - Kennedy Skow
Open Junior Crafts - Jr Crafts 6-9 Yrs Old - Use Your Imagination, Garden
1st - Nayomi L Vasquez
1st - Kennedy Skow
Open Junior Crafts - Jr Crafts 6-9 Yrs Old - Any Other, Specify
1st - Jaylene Aqulera
1st - Emily Brown
1st - Gema Prieto
1st - Sarah Reiland
1st - Gunner C Segura
1st - Hannah Sinclair
2nd - Camila Chavez
2nd - Paige Costa
2nd - Olivia D Esquivel
2nd - Lydia A Kearns
2nd - Penelope Weilert
Open Junior Crafts - Jr Crafts 10-13 Yrs Old - Wood Crafts
1st - Kevin Alves
Open Junior Crafts - Jr Crafts 10-13 Yrs Old - Holiday Decoration, Specify
1st - Laura Frieberg
1st - Laci C Lemos
Open Junior Crafts - Jr Crafts 10-13 Yrs Old - Painted Crafts
1st - Piper M Pierson
1st - Jack Sarringhaus
Open Junior Crafts - Jr Crafts 10-13 Yrs Old - STEM Project
1st - Jack Sarringhaus
Open Junior Crafts - Jr Crafts 10-13 Yrs Old - Use Your Imagination
1st - Ashlyn Wrobel
Open Junior Crafts - Jr Crafts 10-13 Yrs Old - Birdhouses
1st - Maria Mirrione
1st - Izel Prieto
2nd - Delaney Drew
2nd - Gabriella Esquivel
2nd - Natalie Navarro
Open Junior Crafts - Jr Crafts 10-13 Yrs Old - Decorated Picture Frame
1st - Katherine Brewen
1st - Isabella Scaglione
Open Junior Crafts - Jr Crafts 10-13 Yrs Old - Use Ur Imagination-Garden Art
1st - Parker R Hernandez
Open Junior Crafts - Jr Crafts 10-13 Yrs Old - Any Other, Specify
1st - Sofia Abonce
1st - Kaia L Barth
1st - Kaia L Barth
1st - Renee Borch
1st - Alanna Casas
1st - Gabriella Esquivel
1st - Piper M Pierson
1st - Izel Prieto
1st - Julia Reiland
1st - Autumn Salinas
1st - America D Segura
1st - Sofia Smith
2nd - Emily Calleri
2nd - Emily Calleri
Open Junior Crafts - Lego Creation Preschl-5 yrs - Original Lego Design
1st - Bella Alford
1st - Ethan Feci
1st - Jacob N Samdahl
1st - Holden Thomas
Open Junior Crafts - Lego Creation 6-9 yrs old - Original Lego Design
1st - Colton Alford
1st - Reece E Bedolla
1st - Giulio Bonomi
1st - Logan Carter
1st - Dominic V Grewohl
1st - Izabella Rodriguez
1st - Christopher M Samdahl
1st - Gunner C Segura
1st - Gemma S Snow
1st - Graydon Thomas
Open Junior Crafts - Lego Creation 10-13 yrs old - Original Lego Design
1st - Owynn F Butler
1st - America D Segura
1st - Gordon L Swint
Open Junior Crafts - Lego Creation 14-18 yrs old - Original Lego Design
1st - Aedin Casas
Open Junior Crafts - Jr. American Flag 2-5 yrs old - Create your own American Flag
1st - Isabella Donati
1st - Ryder Knutson
1st - Daniel Mccraw
1st - Richard Rautmann
1st - Cannon I Segura
Open Junior Crafts - Jr. American Flag 6-9 yrs old - Create your own American Flag
1st - Colton Alford
1st - Reece E Bedolla
1st - William Donati
1st - Natalia Rodriguez
1st - Kyle A Watson
Open Junior Crafts - Jr. American Flag 10-13 yrs - Create your own American Flag
1st - Owynn F Butler
Open Junior Crafts - Class Projects Grades Pre K-2 - Mural
1st - Fanning Tres Pinos School
Open Junior Crafts - Class Projects Grades 7 & 8 - Mural
1st - K-8 Southside
Open Junior Crafts - California Mission Project - Any Mission
1st - Diego N Bly
1st - Lucy J Grewohl
1st - Natalie Navarro
Open Junior Crafts - Scout Troop/Patrol/Pack/Den - Art Project
1st - Girl Scout Troop 25050
Open Junior Crafts - School Class Individ Projects - Any Craft item, 4th & 5th
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
1st - Ms Cruz Sunnyslope
Open Junior Crafts - Youth Grp Individual Projects - any craft item, 6-9 yrs old
1st - Millar-Steph Girl Scouts
1st - Millar-Steph Girl Scouts
1st - Millar-Steph Girl Scouts
1st - Millar-Steph Girl Scouts
1st - Millar-Steph Girl Scouts
1st - Millar-Steph Girl Scouts
1st - Millar-Steph Girl Scouts
1st - Millar-Steph Girl Scouts
Open Junior Crafts - Youth Grp Individual Projects - any craft item, 14-17 yrs old
1st - Millar-Steph Girl Scouts
Literary Arts - Awards - Judge's Choice
1st - Abbey Alford
Literary Arts - Jr 11-18 Flash Fiction - Fiction - A New World
2nd - Melynda D Butler
Literary Arts - Adult Flash Fiction/NonFiction - Non: It was a Strange Year
1st - Trish Graves
Fine Arts - Awards - People's Choice Div 100-108
1st - Ashley Kim
Fine Arts - Awards - Best of Show
1st - Ashley Kim
Fine Arts - Jr. Amat 12- Three Dimen Work - Sculpture
1st - Liam Lust
2nd - Katie Skow
Fine Arts - Adult Three Dimensional Work - Pottery
1st - Stephanie L Castro
2nd - Stephanie L Castro
Fine Arts - Amat Paintings & Drawings - Oil/Arcylics, all subjects
1st - Mary Hachinski
2nd - Joyce A Lacouture
3rd - Vicki Carreiro
3rd - Joyce A Lacouture
3rd - Vicki Carreiro
Fine Arts - Amat Paintings & Drawings - Watercolors, all subjects
1st - Lillian Casillas
2nd - Lillian Casillas
3rd - Joyce A Lacouture
3rd - Robert Cortez
3rd - Susan Glass
Fine Arts - Amat Paintings & Drawings - Pastel
1st - Cindy Brown
Fine Arts - Amat Paintings & Drawings - Mixed Medium
1st - Robert Cortez
2nd - Barbara Scott
Fine Arts - Semi/Prof Paintings & Drawings - Oil/Acrylics
1st - Glynsis Crabb
2nd - Barbara Kayser
3rd - Glynsis Crabb
3rd - Louise Roy
Fine Arts - Semi/Prof Paintings & Drawings - Watercolors
1st - Allen Barker
2nd - Francene Markle
3rd - Barbara Kayser
3rd - Allen Barker
3rd - Barbara Kayser
Fine Arts - Semi/Prof Paintings & Drawings - Drawings & Printmaking
1st - Brenda A Bonturi
2nd - Brenda A Bonturi
3rd - Allen Barker
Fine Arts - Semi/Prof Paintings & Drawings - Pastel
1st - Francene Markle
Fine Arts - Semi/Prof Paintings & Drawings - Mixed Medium
1st - Louise Roy
2nd - Francene Markle
3rd - Francene Markle
Fine Arts - Special, Any Medium - San Benito Co Scenery/Plein
1st - Barbara Ament
Fine Arts - Special, Any Medium - Floral
1st - Francene Markle
2nd - Louise Roy
3rd - Francene Markle
Fine Arts - Fair Theme: GearUpFor The Fair - 18 years and younger
1st - Samantha O Slykas
Fine Arts - Fair Theme: GearUpFor The Fair - 19 years and older
1st - Glynsis Crabb
Fine Arts - Pinnacles National Park - 19 years and older
1st - Glynsis Crabb
2nd - Francene Markle
3rd - Francene Markle
Fine Arts - Jr Art/Painting,Prints,Drawing - All subjects,any medium, 5-6
1st - Cailin H Mcclaflin
2nd - Jacob N Samdahl
3rd - Bella Alford
3rd - Cianna R Muenzer
Fine Arts - Jr Art/Painting,Prints,Drawing - All subjects,any medium, 7-9
1st - Addison M Bly
2nd - Katie Skow
3rd - Alivia J Muenzer
3rd - Graydon Thomas
Fine Arts - Jr Art/Painting,Prints,Drawing - All subjects,any medium, 10-13
1st - Kaia L Barth
2nd - Emily R Cezar
3rd - Emily R Cezar
3rd - Kaia L Barth
3rd - Sarah Stopper
Fine Arts - Jr Art/Painting,Prints,Drawing - Landscapes, any medium 14-18
1st - Madisson Ricker
Fine Arts - Jr Art/Painting,Prints,Drawing - Portrait/Animal,any med,14-18
1st - Madisson Ricker
2nd - Lara Taylor
Fine Arts - Jr Art/Painting,Prints,Drawing - Portrait/People, Any Med 14-18
1st - Ashley Kim
2nd - Tyler Orleah
Fine Arts - Jr Art/Painting,Prints,Drawing - Manga/Fantasy, Any Med 14-18
1st - Christina Bless
2nd - Christina Bless
Fine Arts - Jr Art/Painting,Prints,Drawing - All Subjects, Any Medium 14-18
1st - Delaney Dover
Photography - Awards - People's Choice Award
1st - Allyson R Butler
Photography - Awards - Best of Show
1st - Marie Farmer
Photography - Awards - Fair Theme: Gear Up (class 6)
1st - Duane Holt
2nd - Kirsten L Berntsen
3rd - Duane Holt
Photography - Awards - Bob Lee Flight Award (class 6)
1st - Ray Garabedian
2nd - Ray Garabedian
3rd - Ray Garabedian
4th - Kevin Stopper
4th - Ray Garabedian
Photography - Awards - Pinnacles Natl Park (class 6)
1st - Myra Fowler
2nd - Duane Holt
3rd - Dean A Smith
Photography - Novice - People
1st - Joyce A Lacouture
2nd - Joyce A Lacouture
3rd - Lynn Stephens
4th - Patti Silva
4th - Lynn Stephens
Photography - Novice - Animals
1st - Joyce A Lacouture
2nd - Jeanie Garbini
3rd - Tina Stopper
4th - eric Golden
Photography - Novice - Still Life
1st - eric Golden
2nd - Jeanie Garbini
3rd - Jamie Ramirez-Feci
4th - Joyce A Lacouture
Photography - Novice - Landscapes
1st - Lynn Stephens
2nd - Kevin Stopper
3rd - Tina Stopper
4th - Lynn Stephens
Photography - Intermediate - People
1st - Briana S Lee
2nd - Briana S Lee
3rd - Patricia C Skow
4th - Susan Echaore-Mcdavid
Photography - Intermediate - Animals
1st - Vicki Carreiro
2nd - Dean A Smith
3rd - Susan Echaore-Mcdavid
4th - Alex B Weller
Photography - Intermediate - Still Life
1st - Vicki Carreiro
2nd - Duane Holt
3rd - Duane Holt
4th - Vicki Carreiro
Photography - Intermediate - Landscapes
1st - Briana S Lee
2nd - Duane Holt
3rd - Vicki Carreiro
4th - Duane Holt
Photography - Intermediate - Photo Art
1st - Anna M Berger
2nd - Anna M Berger
3rd - Susan Echaore-Mcdavid
4th - Jeanette Leonrd
Photography - Advanced - People
1st - Jim Pleyte
2nd - Marie Farmer
Photography - Advanced - Animals
1st - Marie Farmer
2nd - Jim Pleyte
3rd - Jim Pleyte
4th - Marie Farmer
Photography - Advanced - Still Life
1st - Marie Farmer
2nd - Marie Farmer
3rd - Ray Garabedian
4th - Ruth Knauff
Photography - Advanced - Landscapes
1st - Ray Garabedian
2nd - Ruth Knauff
3rd - Ray Garabedian
4th - Marie Farmer
Photography - Advanced - Photo Art
1st - Ruth Knauff
2nd - Ruth Knauff
Photography - Elementary - People
1st - Lori Lust
2nd - Anton M Kuchta
3rd - Katie Skow
4th - Colton Alford
Photography - Elementary - Animals
1st - Colton Alford
2nd - Richard Lust Iii
3rd - Katie Skow
4th - Katherine Brewen
Photography - Elementary - Still Life
1st - Richard Lust Iii
2nd - Jenna Frieberg
3rd - Lori Lust
4th - Avery Crawford
Photography - Elementary - Landscapes
1st - Lori Lust
2nd - Brooke K Mullins
3rd - Richard Lust Iii
4th - Katie Skow
Photography - Elementary - Video for Fun & Promotion
1st - Abbey Alford
Photography - High School - People
1st - Allyson R Butler
2nd - Rylie Denton
3rd - Emily R Cezar
4th - Rylie Denton
Photography - High School - Animals
1st - Emily R Cezar
2nd - Grace L Castillo
3rd - Rylie Denton
4th - Rylie Denton
Photography - High School - Still Life
1st - Emily R Cezar
2nd - Jessica Bless
3rd - Emily R Cezar
4th - Allyson R Butler
Photography - High School - Landscapes
1st - Grace L Castillo
2nd - Emily R Cezar
3rd - Jaden N Garza-Kessler
4th - Rylie Denton
4-H Still Exhibits - 4-H Feature Exhibit Booths - Leadership Theme
1st - Santa Ana 4-H Club
4-H Still Exhibits - 4-H Feature Exhibit Booths - Other 4-H Theme
1st - Pacheco 4-H Club
1st - San Benito 4-H Office
4-H Still Exhibits - 4-H Feature Exhibit Booths - Fair Theme
1st - San Juan 4-H Club
4-H Still Exhibits - Clothing Jr. 9-10 yrs old - Single Item
1st - Lauren E Lange
1st - Brooke Taylor
4-H Still Exhibits - Clothing Jr. 9-10 yrs old - Two-Piece Outfit
1st - Marley M Clarkson
4-H Still Exhibits - Clothing Jr. 9-10 yrs old - Coordinated Outfit
1st - Nora Ehn
4-H Still Exhibits - Clothing Int. 11-13 yrs old - Single Item
1st - Samantha O Slykas
2nd - Alec A Giannini
4-H Still Exhibits - Clothing Sr. 14 yrs old + - Single Item
1st - Madeline J Clarkson
2nd - Lara Taylor
4-H Still Exhibits - Clothing Sr. 14 yrs old + - Two-Piece Outfit
2nd - Erin Taylor
4-H Still Exhibits - Clothing Int. 11-13 yrs old - Clothing Accessory
1st - Samantha O Slykas
4-H Still Exhibits - Dress Your Buddy 9-10 yrs old - Any Other
1st - Lauren E Lange
4-H Still Exhibits - Collection Display 9-10 yrs - Any Collection, specify
1st - Gordon L Swint
4-H Still Exhibits - Collection Display 11-13 yrs - Any Collection, Specify
1st - Blake J Abercrombie
2nd - Sage M Emeteriio
4-H Still Exhibits - Creative Arts Jr. 9-10 Yrs old - Leathercraft
1st - Garhett Atkins
1st - Consuelo V Rios
4-H Still Exhibits - Creative Arts Jr. 9-10 Yrs old - Picture Frame or Photo Album
1st - Consuelo V Rios
4-H Still Exhibits - Creative Arts Jr. 9-10 Yrs old - Jewelry
1st - Sage T Gillespie
4-H Still Exhibits - Creative Arts Jr. 9-10 Yrs old - Holiday/Seasonal Decorations
1st - Allison J Guerra
1st - Brooke Iverson
1st - Brooke Iverson
1st - Kendra J Lema
1st - Callie L Marci
1st - Molly Nino
1st - Sydney Stacy
1st - Sydney Stacy
2nd - Allison J Guerra
2nd - Callie L Marci
2nd - Molly Nino
4-H Still Exhibits - Creative Arts Jr. 9-10 Yrs old - Drawings & Printmaking
1st - Kendra J Lema
1st - Kaitlyn A Porter
2nd - Harrison C Cross
4-H Still Exhibits - Creative Arts Jr. 9-10 Yrs old - Any other not listed, specify
1st - Emily F Kirkland
1st - Westin J Aviles
1st - Marley M Clarkson
1st - Carlie P Johnson
1st - Emily F Kirkland
1st - Kayla A Liversage
1st - Madison L Minkel
1st - Brooke K Mullins
1st - Lilly Murray
1st - Molly Nino
1st - Dakota Porter
1st - Consuelo V Rios
1st - Jenna Vanoli
2nd - Marcos A Gomez
2nd - Maddi M Borland
2nd - Marli E Eggleston
2nd - Brooke Iverson
4-H Still Exhibits - Creative Arts Int. 11-13 yrs - Leathercraft
1st - Brayden M Mcvay
2nd - Izabella Espinoza
2nd - Mejka Mcmullen
4-H Still Exhibits - Creative Arts Int. 11-13 yrs - Picture Frame or Photo Album
1st - Izabella Espinoza
1st - Sierra N Sala
4-H Still Exhibits - Creative Arts Int. 11-13 yrs - Jewelry
1st - Blake J Abercrombie
1st - Izabella Espinoza
1st - Meaghan Ricker
1st - Mikayla K Wenzlik
1st - Mikayla K Wenzlik
2nd - Mejka Mcmullen
4-H Still Exhibits - Creative Arts Int. 11-13 yrs - Painted Clothing, Sten or Hand
1st - Samantha O Slykas
4-H Still Exhibits - Creative Arts Int. 11-13 yrs - Holiday/Seasonal Decorations
1st - Katherine Brewen
1st - Evan Lockard
1st - Mejka Mcmullen
1st - Samantha O Slykas
1st - Marisa G Tobia
2nd - Evan Lockard
4-H Still Exhibits - Creative Arts Int. 11-13 yrs - Drawings & Printmaking
1st - Zachery A Cunningham
1st - Peyton Dagle
1st - Morgan O Salamida
3rd - Fermin Miramontes
4-H Still Exhibits - Creative Arts Int. 11-13 yrs - Any other not listed, specify
1st - Taylor Allen
1st - Sydney E Andrade
1st - Billy J Aviles
1st - Kailey A Borland
1st - Melynda D Butler
1st - Benjamin L Corlis
1st - Giana Esparza
1st - Giana Esparza
1st - Izabella Espinoza
1st - Maya L Giannini
1st - Cadee Guzman
1st - Matt Iverson
1st - Matt Iverson
1st - Kohen W Nelson
1st - Isabella M Sargenti
1st - Samantha O Slykas
1st - Hunter W Vaccarezza
2nd - Henry J Cremers
2nd - Valentino R Cross
2nd - Giana Esparza
2nd - Gemma L Mahler
3rd - Elliot Henningsen
3rd - Mejka Mcmullen
3rd - Samantha O Slykas
4-H Still Exhibits - Creative Arts Sr. 14 yrs + - Leathercraft
1st - Garrett J Guidotti
4-H Still Exhibits - Creative Arts Sr. 14 yrs + - Jewelry
1st - Sara Dike
2nd - Ryan Perry
4-H Still Exhibits - Creative Arts Sr. 14 yrs + - Holiday/Seasonal Decorations
1st - Zachary Barrios
1st - Alexandria M Burgess
1st - Emily L Drost
1st - Garrett J Guidotti
2nd - Garrett J Guidotti
4-H Still Exhibits - Creative Arts Sr. 14 yrs + - Drawings & Printmaking
1st - Jessica Bless
1st - Allyson R Butler
1st - Celeste A Villarreal
2nd - Jessica Bless
4-H Still Exhibits - Creative Arts Sr. 14 yrs + - Any other not listed, specify
1st - Alec M Berntsen
1st - Jessica Bless
1st - Jessica Bless
1st - Jessica Bless
1st - Garrett J Guidotti
1st - Isabel J Hanchai
1st - Isabel J Hanchai
1st - Mari Horwath
1st - Blake Iverson
1st - Blake Iverson
1st - Elizabeth R Kadluboski
1st - Elizabeth R Kadluboski
1st - Viana M Medina
1st - Christina J Nelson
1st - Maggie Roche
1st - Maggie Roche
1st - Morgan Schneider
1st - Brodie M Sievers
1st - Michael Thomas
2nd - Carli A Hammond
2nd - Caden Romero
3rd - Elizabeth R Kadluboski
4-H Still Exhibits - Educational Display 9-10 yrs - Livestock
1st - Lauren E Lange
1st - Molly Nino
2nd - Carson W Wilcox
4-H Still Exhibits - Educational Display 11-13 yrs - 4-H Events or Project
1st - Blake J Abercrombie
1st - Samantha O Slykas
2nd - Samantha O Slykas
4-H Still Exhibits - Educational Display 11-13 yrs - Promotion of 4-H
1st - Michael C Dawson
4-H Still Exhibits - Educational Display 11-13 yrs - Livestock
1st - Henry J Cremers
1st - Michael C Dawson
1st - Elizabeth Nino
1st - Gavin J Rossi
1st - Wesley W Wilcox
2nd - Maya L Giannini
2nd - Vincent Nino
3rd - Elena Nino
4-H Still Exhibits - Educational Display 11-13 yrs - Poultry or Rabbits
1st - River Sage Red Eagle
1st - Bella M Nassiri
1st - Samuel L Owen
4-H Still Exhibits - Educational Display 11-13 yrs - Any Other, specify
1st - Samantha O Slykas
1st - Samantha O Slykas
1st - Mikayla K Wenzlik
4-H Still Exhibits - Educational Display 14 yrs + - 4-H Events or Project
1st - Tyler P Abercrombie
1st - Alec M Berntsen
2nd - Morgan Schneider
4-H Still Exhibits - Educational Display 14 yrs + - Livestock
2nd - Kayleigh S Springer
3rd - Brianna M Wilcox
4-H Still Exhibits - Educational Display 14 yrs + - Poultry or Rabbits
1st - Zachary Barrios
4-H Still Exhibits - Food and Nutrition Jr. 9-10 yr - Bread
1st - Emily F Kirkland
1st - Emily F Kirkland
1st - Emily F Kirkland
4-H Still Exhibits - Food and Nutrition Jr. 9-10 yr - Cookies
1st - Cooper R Dougherty
1st - Hollyn Hearne
1st - Brooke Iverson
1st - Emily F Kirkland
1st - Kacie L Murdaugh
1st - Calleigh J Reid
1st - Consuelo V Rios
1st - Brayden J Sargenti
1st - Jenna Vanoli
2nd - Emily F Kirkland
2nd - Carrigan R Reid
2nd - Josie Skow
4-H Still Exhibits - Food and Nutrition Jr. 9-10 yr - Cupcakes
1st - Frankie D Berlanga
1st - Wyatt Ricker
4-H Still Exhibits - Food and Nutrition Jr. 9-10 yr - Muffins
1st - Addy R Cremers
3rd - Madison P Stagner
4-H Still Exhibits - Food and Nutrition Jr. 9-10 yr - Pies
1st - Atta M Acevedo
2nd - Kaden M Rodriguez
4-H Still Exhibits - Food and Nutrition Jr. 9-10 yr - Recipe in a Jar
2nd - Jenna Vanoli
4-H Still Exhibits - Food and Nutrition Jr. 9-10 yr - Trail Mix / Granola
3rd - Kaden M Rodriguez
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Int. 11-13 yr - Bread
1st - Connor W Diekmann
2nd - Gavyn J Churchill
3rd - Asa S Acevedo
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Int. 11-13 yr - Cakes
1st - Meaghan Ricker
1st - Connor Simmons
2nd - Hailee N Hernandez
2nd - Michael C Dawson
2nd - Gracie Skow
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Int. 11-13 yr - Cookies
1st - Abby Bianchi
1st - James H Breen
1st - James A Hayhurst
1st - Wyatt A Hedberg
1st - Brett T Pura
1st - Ezra Robinson
1st - Hannah E Salinas
1st - Isabella M Sargenti
1st - Samantha Simmons
1st - Mckenna Waterman
2nd - Jesika K Ayala
2nd - Broc D Barrett
2nd - Donnobhain Haertel
3rd - Sage M Emeteriio
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Int. 11-13 yr - Decorated Cakes
1st - Cadee Guzman
1st - Sierra Short
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Int. 11-13 yr - Cupcakes
2nd - Katrina Lourenco
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Int. 11-13 yr - Pies
1st - Caitlin Guerrero
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Int. 11-13 yr - Recipe in a Jar
2nd - Ryan S Guerra
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Int. 11-13 yr - Trail Mix / Granola
1st - Dan Nino
1st - Seth Nino
1st - Jared D Winder-Doty
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Sr. 14 yrs + - Bread
1st - Madisson Ricker
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Sr. 14 yrs + - Cakes
1st - Ali Perry
2nd - Jessica Bless
2nd - Zadra Robinson
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Sr. 14 yrs + - Candy
1st - Timothy R Butler
2nd - Isabel J Hanchai
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Sr. 14 yrs + - Cookies
1st - Cameran Emeterio
1st - Brenden M Nino
2nd - Brooke Gillott
2nd - Vance Peeples
3rd - Emmy A Urbina-Bettencourt
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Sr. 14 yrs + - Cupcakes
1st - Sydney T Fischer
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Sr. 14 yrs + - Recipe in a Jar
1st - Morgan Schneider
2nd - Tiana Huntley
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Sr. 14 yrs + - Tricks with a Mix
1st - Jessica Bless
4-H Still Exhibits - Food & Nutrition Sr. 14 yrs + - Trail Mix / Granola
1st - David Nino
1st - Joseph Nino
4-H Still Exhibits - Food Preservation Jr. 9-10 yrs - Jam
1st - Gianna R Gastello
2nd - Grace A Hearne
4-H Still Exhibits - Food Preservation Jr. 9-10 yrs - Pickled Fruit, Veg or Relish
1st - Luke V Mahler
4-H Still Exhibits - Food Preservation Jr. 9-10 yrs - Jerky
1st - Indira M Aguilar
1st - Shane M Aguilar
1st - Jack Lindley
1st - Cecil Short
1st - Jesse J Wilson
4-H Still Exhibits - Food Preservation 11-13 yrs - Jam
1st - Justin T Corea
1st - Christine A Gastello
1st - Grace E Gastello
4-H Still Exhibits - Food Preservation 11-13 yrs - Jerky
1st - Sierra Short
2nd - Cadee Guzman
2nd - Colten J Vallejo
4-H Still Exhibits - Food Preservtion Sr 14 Yrs + - Jam
1st - Alec M Berntsen
1st - Alec M Berntsen
1st - Joseph M Gastello
1st - Marielle J Hayford
2nd - Tyler R Benedetti
3rd - Zachary Barrios
3rd - Jake D Mahler
4-H Still Exhibits - Food Preservtion Sr 14 Yrs + - Jelly
1st - Mari Horwath
4-H Still Exhibits - Food Preservtion Sr 14 Yrs + - Jerky
1st - Brianna D Dedini
1st - Donnovan R Mcabee
1st - Hunter T Vallejo
1st - Deven J Wilson
2nd - Mari Horwath
4-H Still Exhibits - Home Arts Jr. 9-10 yrs old - Holiday/Seasonal Item
2nd - Madison Kashiwagi
2nd - Madison Kashiwagi
2nd - Ryan White
4-H Still Exhibits - Home Arts Jr. 9-10 yrs old - Pillows
1st - Lauren E Lange
2nd - Lilly Murray
4-H Still Exhibits - Home Arts Jr. 9-10 yrs old - Any Other Item Not Listed,spec
2nd - Luis Gonzales
4-H Still Exhibits - Home Arts Int. 11-13 yrs old - Holiday/Seasonal Item
1st - Mejka Mcmullen
4-H Still Exhibits - Home Arts Int. 11-13 yrs old - Kitchen Item
1st - Samantha O Slykas
4-H Still Exhibits - Home Arts Int. 11-13 yrs old - Any Other Item Not Listed,spec
1st - Ryan S Guerra
1st - Melina S Santos
2nd - Yaneli A Alcantar
2nd - Elizabeth Delira
2nd - Jesus Gonzales
4-H Still Exhibits - Home Arts Sr. 14 yrs old + - Crochet Item
2nd - Morgan Schneider
4-H Still Exhibits - Home Arts Sr. 14 yrs old + - Cross Stitch
1st - Maritza Gaytan Mosqueda
4-H Still Exhibits - Home Arts Sr. 14 yrs old + - Any Other Item Not Listed,spec
1st - Jacob E Lopez
4-H Still Exhibits - Home Arts Jr. 9-10 yrs old - Wall Hanging
2nd - Indira M Aguilar
4-H Still Exhibits - Home Arts Int. 11-13 yrs old - Comforter Tied
1st - Jannelle Armenta
1st - Octavio Contreras
4-H Still Exhibits - Home Arts Int. 11-13 yrs old - My First Quilt
1st - Owynn F Butler
4-H Still Exhibits - Home Arts Sr. 14 yrs old + - Comforter Tied
1st - Jose Julian Armenta
4-H Still Exhibits - Photography Jr. 9-10 yrs old - Film-Color- Single
1st - Derek T Domingos
4-H Still Exhibits - Photography Jr. 9-10 yrs old - Digital-Black& White-Single
1st - Haylee D Mcvay
4-H Still Exhibits - Photography Jr. 9-10 yrs old - Digital-Color-Single
1st - Tryan Hurley
1st - Carlie P Johnson
1st - Carlie P Johnson
1st - Lauren E Lange
1st - Sara Lomeli
1st - Haylee D Mcvay
1st - Kacie L Murdaugh
1st - Calleigh N Panziera
1st - Calleigh N Panziera
1st - Brayden J Sargenti
1st - Jack Sarringhaus
1st - Cody A Watson
1st - Ryan White
2nd - Lillian G Mendonsa
2nd - Madison P Stagner
2nd - Cali Azevedo
2nd - Ryan T Flores
2nd - Haylee D Mcvay
2nd - Jack Sarringhaus
2nd - Katy E Schilling
3rd - Cody A Watson
4-H Still Exhibits - Photography Int. 11-13 yrs old - Film-Color- Single
1st - Tyler Cox
1st - Marley M Panziera
2nd - Dylan N Domingos
4-H Still Exhibits - Photography Int. 11-13 yrs old - Digital-Black&White-Single
1st - Vincent P Clark
1st - Mackenzie R Keslin
1st - Mackenzie R Keslin
1st - Mejka Mcmullen
1st - Maddie K Mullins
1st - Vincent Nino
1st - Trista L Reid
1st - Brayden Watkins
2nd - Blake J Abercrombie
2nd - Bradley Dickerson
2nd - Ethan T Salcedo
3rd - Mejka Mcmullen
3rd - Mikayla K Wenzlik
4-H Still Exhibits - Photography Int. 11-13 yrs old - Digital-Color-Single
1st - Cole Yuste
1st - Blake J Abercrombie
1st - Carmela R Clark
1st - Chase Conley
1st - Chase Conley
1st - Giana Esparza
1st - Giana Esparza
1st - Andrew J Flores
1st - Jaden N Garza-Kessler
1st - Jack B Gillio
1st - Diego C Guillen
1st - Wyatt A Hedberg
1st - Wyatt A Hedberg
1st - Mackenzie R Keslin
1st - Mackenzie R Keslin
1st - Madison K Kirk
1st - Alexis Lanini
1st - Jesse Ledezma
1st - Evan Lockard
1st - Julie Lomeli
1st - Mejka Mcmullen
1st - Mejka Mcmullen
1st - Bailey Mistretta
1st - Maddie K Mullins
1st - Maddie K Mullins
1st - Tyler Pacheco
1st - Marley M Panziera
1st - Emery E Pura
1st - Gavin J Rossi
1st - Isabella M Sargenti
1st - Kylie R Sparks
1st - Mikayla K Wenzlik
2nd - Elyssa Y Correa
2nd - Fisk Ehn
2nd - Beth M Hitchcock
2nd - Elizabeth Nino
2nd - Marley M Panziera
2nd - Rylee Roberts
3rd - Zachariah K Ratliff
4-H Still Exhibits - Photography Int. 11-13 yrs old - Digital-Set/Series of 5
1st - Mackenzie R Keslin
1st - Brianna Mulcahy
1st - Elena Nino
4-H Still Exhibits - Photography Sr 14 yrs old + - Film-Color-Single
1st - Haleigh E Alaga
1st - Grace L Castillo
1st - Elizabeth R Kadluboski
4-H Still Exhibits - Photography Sr 14 yrs old + - Digital-Black&White-Single
1st - Natalie D Eubanks
1st - Mari Horwath
1st - Mari Horwath
1st - Aryana M Palmer
1st - Ashley N Romero
2nd - Tyler P Abercrombie
4-H Still Exhibits - Photography Sr 14 yrs old + - Digital-Color-Single
1st - Tyler P Abercrombie
1st - Allyson R Butler
1st - Nicholas W Carpenedo
1st - Juliana M Duarte
1st - Natalie D Eubanks
1st - Jacob B Gomer
1st - Robert C Guillen
1st - Mari Horwath
1st - Mari Horwath
1st - Emma K Kelly
1st - Jack K Kirk
1st - Jacob Lomeli
1st - Aryana M Palmer
1st - Morgan Schneider
1st - Zach T Shepherd
1st - Zach T Shepherd
1st - Brooke B Sparks
1st - Kayleigh S Springer
2nd - Nicholas W Carpenedo
2nd - Arianna Deharo
2nd - Ashley N Romero
2nd - Aaron Spotswood
3rd - Sydney G Gray
3rd - Tatum Hurley
4-H Still Exhibits - Photography Sr 14 yrs old + - Digital-Set/Series of 5
1st - Natalie D Eubanks
1st - Brandin Mulcahy
4-H Still Exhibits - Photography Sr 14 yrs old + - Collection Book
1st - Grace I Gillio
4-H Still Exhibits - Plant Science Jr. 9-10 yrs old - Terrarium or Dish Garden
2nd - Evan E Roach
4-H Still Exhibits - Plant Science Jr. 9-10 yrs old - Any Other Not Listed,specify
2nd - Marley M Clarkson
4-H Still Exhibits - Plant Science Int.11-13 yrs - Vine Crops
2nd - Trevor M Wright
4-H Still Exhibits - Plant Science Int.11-13 yrs - Succulent/Cactus
1st - Francisco Barragan
4-H Still Exhibits - Plant Science Int.11-13 yrs - Terrarium or Dish Garden
2nd - Samantha O Slykas
4-H Still Exhibits - Plant Science Int.11-13 yrs - Any Other Not Listed,specify
1st - Trevor M Wright
4-H Still Exhibits - Plant Science Snr 14 yrs + - Vine Crops
1st - Zachary Barrios
2nd - Tyler P Abercrombie
4-H Still Exhibits - Plant Science Snr 14 yrs + - Succulent/Cactus
1st - Tyler P Abercrombie
1st - Katrina H Moore
2nd - Gracie L Bolin-Mansmith
2nd - Garrett M Mansmith
4-H Still Exhibits - Scrapbooking Int. 11-13 yrs - Personal Scrapbook
1st - Mikayla K Wenzlik
4-H Still Exhibits - Scrapbooking Int. 11-13 yrs - Card Making
2nd - Mary A Pozzi
3rd - Sabine Silva
4-H Still Exhibits - Scrapbooking Int. 11-13 yrs - Records Book
1st - Andres E Pozzi
4-H Still Exhibits - Scrapbooking Sr. 14 Yrs + - 4-H Historian Scrapbook
1st - Sophia F Verdegaal
4-H Still Exhibits - Scrapbooking Sr. 14 Yrs + - Card Making
2nd - Julia R Nuno
2nd - Kayla I Silva
4-H Still Exhibits - Summer Camp Proj 11-13 yrs old - Any Item Made at Camp
1st - Kindel Scrimsher
1st - Tucker A Verdegaal
2nd - Blake J Abercrombie
4-H Still Exhibits - Summer Camp Proj 14 yrs old + - Any Item Made at Camp
1st - Cole R Bedolla
1st - Elizabeth R Kadluboski
4-H Still Exhibits - Table Settings 9-10 yrs - Informal
3rd - Lauren E Lange
4-H Still Exhibits - Table Settings 9-10 yrs - Holiday
3rd - Ryan White
4-H Still Exhibits - Table Settings 11-13 yrs - Holiday
1st - Evan Lockard
4-H Still Exhibits - Table Settings 14 yrs + - Informal
1st - Elizabeth R Kadluboski
4-H Still Exhibits - Misc. Projects Jr.9-10 Yrs Old - Welding/Metal Works
1st - Grace A Hearne
1st - Sydney Stacy
4-H Still Exhibits - Misc. Projects Jr.9-10 Yrs Old - Woodworking
1st - Marley M Clarkson
4-H Still Exhibits - Misc Projects Int. 11-13 yrs - Camping & Outdoor Adventure
1st - Mackenzie R Keslin
4-H Still Exhibits - Misc Projects Int. 11-13 yrs - Community Service/Citizenship
2nd - Samantha O Slykas
4-H Still Exhibits - Misc Projects Int. 11-13 yrs - Shooting Sports/Archery
1st - Carlos Z Zamudio
4-H Still Exhibits - Misc Projects Int. 11-13 yrs - Welding/Metal Works
1st - Kyla N Lambert
1st - Johnny M Nuno
2nd - Sebastian Garcia
4-H Still Exhibits - Misc Projects Int. 11-13 yrs - Woodworking
1st - Peyton Dagle
1st - Andres J Flores
1st - Elliot Henningsen
1st - Matthew Kashiwagi
1st - Lukas Perry
1st - Ricky G Perry
1st - Carson J Robinson
1st - Katherine Romero
1st - Drake A Velador
2nd - Colton T Borland
2nd - Jonathan T Corlis
4-H Still Exhibits - Misc. Projects Sr. 14 yrs + - Welding/Metal Works
1st - Grant Covarrubias
1st - Ian A Cremers
1st - Joey Guerrero
2nd - Garrett J Guidotti
2nd - Ivan A Lopez
4-H Still Exhibits - Misc. Projects Sr. 14 yrs + - Woodworking
1st - Brett M Gines
1st - Elizabeth R Kadluboski
1st - Tyler Kashiwagi
1st - Ashley N Lange
1st - Ivan A Lopez
1st - Garrett T Minkel
2nd - Nathan Maxwell
4-H Still Exhibits - 4-H Primary Members - Recipe in Jar/Tricks with Mix
1st - Emily G Guerra
2nd - Averi E Mendonsa
4-H Still Exhibits - 4-H Primary Members - Craft Item
1st - Molly R Eggleston
1st - Adalyn C Jefferson
1st - Brooks Lindley
1st - Vance Lourenco
1st - Averi E Mendonsa
1st - Joseph R Perry V
4-H Still Exhibits - 4-H Primary Members - Photography
1st - Jordan R Garza-Sanchez
1st - Kyle A Watson
4-H Still Exhibits - 4-H Primary Members - Woodwork
1st - Dylan J Clarkson
1st - Dylan J Clarkson
4-H Still Exhibits - 4-H Primary Members - Educational Display
1st - Benjamin S Owen
FFA Still Exhibits - FFA Floriculture - Fresh Flower Arrangement
1st - Gabrielle D Baldwin
1st - Laila Medina
1st - Samantha V Sanchez
1st - Brenda Servin
2nd - Justin M Bingman
2nd - Madelyn C Solorio
FFA Still Exhibits - FFA Floriculture - Dry Arrangements
3rd - Mckenzie G Downs
FFA Still Exhibits - FFA Floriculture - Wreaths
1st - Melanie Carroll
1st - Tyler Carroll
FFA Still Exhibits - FFA Floriculture - Succulent/Cactus
1st - Anastasia Bassett
1st - Railyn King
1st - Leslie Olvera
1st - Emily N Overmyer
1st - Brenna M Owens
1st - Alexandria R Ramirez
1st - Shea Lynn Wolf
2nd - Bonnie M Bolin-Mansmith
3rd - Sarah A Lima
3rd - Mickayla A Warren
FFA Still Exhibits - FFA Floriculture - Any Other, specify
1st - Hannah C Bluhm
1st - Maria J Dominguez
1st - Katya M Hernandez
1st - Sarah J Rios
2nd - Lissette L Ortiz
2nd - Nancy G Ortiz
2nd - Alyssa J Ramey
2nd - Viviana Santos
2nd - Jazmine Silva
2nd - Sierra L Stelling
2nd - Brandi E Zepeda
3rd - Emilee J Hitchcock
FFA Still Exhibits - FFA Food & Nutrition - Cookies
2nd - Clay Hubbell
2nd - Aaron Iracheta
2nd - Hailee Westrick
FFA Still Exhibits - FFA Food & Nutrition - Cupcakes
2nd - Itzel Resendiz
FFA Still Exhibits - FFA Food & Nutrition - Muffins
2nd - Campbell M Ramirez
FFA Still Exhibits - FFA Home Arts - Wall Hanging
1st - Denell L Velador
FFA Still Exhibits - FFA Arts & Crafts - Drawings & Printmaking
1st - Meryl R Eggleston
FFA Still Exhibits - FFA Arts & Crafts - Any Other not listed, Specify
1st - Damian A Pelayo
1st - Mckenna S Wood
FFA Still Exhibits - Small - Cold Metal - Any Other, Specify
1st - Donovan J Gabel
FFA Still Exhibits - Small - Plumbing - Sprinkler
1st - Mitchell Bianchi
FFA Still Exhibits - Small - Yard Art - Horseshoe Cross
1st - Kimberly A Archuletta
1st - Dallin King
FFA Still Exhibits - Small - Yard Art - Planter
1st - Balee R Coffey
FFA Still Exhibits - Small - Welding - Any Other, specify
1st - Marcus A Quattrin
FFA Still Exhibits - Small - Wood Working - Footstool
1st - Matteo A Ventimiglia
FFA Still Exhibits - Small - Wood Working - Tool Box
1st - Benjamin T Reed
FFA Still Exhibits - Small - Wood Working - Small Wine Barrel Project
1st - Sarah Brewen
1st - Levi J Hood
FFA Still Exhibits - Small - Wood Working - Any Other, specify
1st - Kara L Quattrin
FFA Still Exhibits - Med/Lg - Welding - Engine Stand
2nd - Cole Benson
FFA Still Exhibits - Med/Lg - Woodwork - Signs
1st - Sarah Brewen
FFA Still Exhibits - Med/Lg - Woodwork - Planter
1st - Anthony J Flamenco-Daigle
1st - Jonathan M Flamenco-Daigle
FFA Still Exhibits - Arc (Electric) Welding - Lap Weld
1st - Joseph Bisceglia
FFA Still Exhibits - Mig/Tig Welding - MIG Fillet Weld
1st - Luis A Montero
FFA Still Exhibits - Photography - Film - Color-Single Photo
1st - April M Flook
2nd - Laine M Lowi
2nd - Brittany E Moore
2nd - Jennifer V Sanchez
FFA Still Exhibits - Photography - Digital - B&W - Single Photo
1st - Charlotte Meredith
1st - Clay Roberts
1st - Tristan Schmidt
1st - Taryn M Wright
2nd - Savannah Pulido
FFA Still Exhibits - Photography - Digital - Color - Single Photo
1st - Colby Aalgaard
1st - Prezella B Banuelos
1st - Jake D Bourdet
1st - Joseph D Coffey
1st - Chloe K Heen
1st - Mckenzie Hoff
1st - Ashley N Lange
1st - Mikayla D Paine
1st - Daniel M Pulido
1st - Diego A Ramirez
1st - Colby L Robinson
1st - Kassidy G Shevlin
1st - Savanna Souza
1st - Mackenzie M Stoner
1st - Erin G Wolf
1st - Taryn M Wright
1st - Taryn M Wright
2nd - Alexis N Bohannan
2nd - Naomi E Castro
2nd - Lenyssa T Espinoza
2nd - Stephanie Gonzalez
2nd - Charlotte Meredith
FFA Still Exhibits - Photography - Digital - Set/Series of 5
1st - Alyana L Correa
Stock Horse Show - Stock Horse - 18 & Over, Open, Work Cattle
1st - Tootie Truesdell
2nd - Christina K Clifford
3rd - Steve Taylor
4th - Kyla Rianda
5th - Kyla Rianda
6th - Jim Brumfield
Stock Horse Show - Stock Horse - 17 & Under, work cattle
1st - Tammy McDonald
2nd - Tammy McDonald
3rd - Hailee Westrick
Stock Horse Show - Stock Horse (Dry work only) - 18 & over, Open dry work only
1st - Luke Hammerness
2nd - Luke Hammerness
3rd - Amanda Bettencourt
Stock Horse Show - Stock Horse (Dry work only) - 17 & Under, dry work only
1st - Brett T Pura
2nd - Sydney G Gray
3rd - Hailee Westrick
4th - Natalie T Powning
5th - Jamie Fowles
Stock Horse Show - Junior Limited (Modified) - Junior Limited, 17 & Under
1st - Brett T Pura
2nd - Braydee Bourdet
3rd - Tammy McDonald
4th - Natalie T Powning
5th - Tammy McDonald
Stock Horse Show - Ranch Working Cowhorse - Ranch Working Cowhorse
1st - Amanda Bettencourt
2nd - Luke Hammerness
3rd - Luke Hammerness
4th - Tammy McDonald
5th - Jim Brumfield
Stock Horse Show - Ranch Working Cowhorse & Rope - Ranch Working Cowhorse & Rope
1st - Lacy Bourdet
2nd - Kyla Rianda
3rd - Steve Taylor
4th - Jim Brumfield
Ranch Rodeo - Awards - Ranch, All Around High Point
1st - Hec Hurley
Ranch Rodeo - Awards - Women's All Around High Point
1st - Stacey Schmidt
Ranch Rodeo - Open Draw Cut & Rope - Cut & Rope - Can Go Once
1st - Bob Brown
1st - Todd Sans
2nd - Dean Bell
2nd - Wyatt Bourdet
3rd - Mike Raine
3rd - Jeff Rianda
4th - Tyler Holzum
4th - Alison Grantham
5th - Stacey Schmidt
5th - Eric Isaacson
Ranch Rodeo - Open Draw Cattle Sorting - Cattle Sort - Three Man Team
1st - Hec Hurley
1st - Cody Skow
1st - Adrian Gonzalez
2nd - Bob Brown
2nd - Scott Spencer
2nd - Brody Sans
3rd - Jim Barrett
3rd - Mark Skow
3rd - Tyler Holzum
4th - John Henry Donham
4th - Twyster Hurley
4th - Wyatt Bourdet
5th - Dean Bell
5th - Jim Brumfield
5th - Bill J Aviles
Ranch Rodeo - Open Draw Ranch Doctoring - Ranch Doctoring
1st - Jim Barrett
1st - Hec Hurley
1st - Wyatt Bourdet
1st - Craig Giacomelli
2nd - Twyster Hurley
2nd - Eric Isaacson
2nd - Scott Spencer
2nd - John Henry Donham
3rd - Alison Grantham
3rd - Bailey Bidwell
3rd - Jw Brewen
3rd - Nick Taliaferro
4th - Adrian Gonzalez
4th - Brooke Jackson
4th - Stacey Schmidt
4th - Dawson Bell
5th - Bob Brown
5th - Ken Grant
5th - Mitch Bourdet
5th - Todd Sans
Ranch Rodeo - Open Draw Calf Branding - Open Draw Calf Branding
1st - Hec Hurley
1st - Cody Skow
1st - Trace Skow
1st - Todd Sans
2nd - Heidi Sill
2nd - Stacey Schmidt
2nd - Audra Naccarato
2nd - Mark Skow
3rd - Mark Fancher
3rd - Rian Barth
3rd - John Henry Donham
3rd - Adrian Gonzalez
4th - Alyssa Abercrombie
4th - Jeff Rianda
4th - Jw Brewen
4th - Twyster Hurley
5th - Kasey Hurley
5th - Jim Brumfield
5th - Dawson Bell
5th - Lacy Bourdet
Ranch Rodeo - Ladies Calf Branding - Ladies Calf Branding
1st - Stacey Schmidt
1st - Lacy Bourdet
2nd - Lanie Giacomelli
2nd - Alyssa Abercrombie
3rd - Heidi Sill
3rd - Bailey Bidwell
4th - Alison Grantham
4th - Brooke Jackson
5th - Sally Askew
5th - Kylie Askew
Ranch Rodeo - Junior Calf Branding - Jr Calf Branding, 8 to 15 yrs
1st - Vincent Nino
1st - David Nino
2nd - Tatum Hurley
2nd - Sarah Brewen
3rd - Jake Bourdet
3rd - Tristan Schmidt
4th - Katherine Brewen
4th - Billy J Aviles
Ranch Rodeo - Kids Calf Branding - Kids Calf Branding,5 to 10 yrs
1st - Cody Sill
1st - Levi Segura
2nd - Macoy Sill
2nd - Josie Skow
3rd - Royce Brown
3rd - Chase Grantham
4th - Kennedy Skow
4th - Lauren Skow
5th - Elliote Sparling
5th - Averi E Mendonsa
4H/FFA & Open Horse Show - Awards - Open HS, High Point:10-
1st - Maddi M Borland
4H/FFA & Open Horse Show - Awards - Open HS, High Point:13-
1st - Chloe Diaz
4H/FFA & Open Horse Show - Awards - Open HS, High Point:14-17
1st - Hannah Flewell
4H/FFA & Open Horse Show - Awards - Open HS, High Point: 18+
1st - Michelle D Borland
4H/FFA & Open Horse Show - Awards - 4-H High Point Award
1st - Chloe Diaz
4H/FFA & Open Horse Show - Awards - FFA High Point Award
1st - Emily Tercero
4H/FFA & Open Horse Show - Halter - Registered Breeds-2 & over
1st - Kaylee Heron
2nd - Parker Simon
3rd - Rylee Roberts
4th - Lilyan M Doty
4H/FFA & Open Horse Show - Halter - Non-Color Horses
1st - Staci Linden
2nd - Kianna A Corona Maciel
4H/FFA & Open Horse Show - Halter - Color Horses
1st - Rylee Roberts
2nd - Don Rose Jr
3rd - Carli A Hammond
4H/FFA & Open Horse Show - 4H/FFA Showmanship - 4-H Novice Showmanship
1st - Maddi M Borland
2nd - Niah F Martin
4H/FFA & Open Horse Show - 4H/FFA Showmanship - 4-H Junior Showmanship
1st - Chloe Diaz
2nd - Grayson Abbott
3rd - Kianna A Corona Maciel
4th - Kailey A Borland
5th - Niah F Martin
4H/FFA & Open Horse Show - 4H/FFA Showmanship - 4-H Senior Showmanship
1st - Chloe Diaz
2nd - Sydney G Gray
3rd - Hannah Flewell
4th - Carli A Hammond
5th - Grayson Abbott
4H/FFA & Open Horse Show - 4H/FFA Showmanship - FFA Novice Showmanship
1st - Emily Tercero
4H/FFA & Open Horse Show - 4H/FFA Showmanship - FFA Advanced Showmanship
1st - Emily Tercero
4H/FFA & Open Horse Show - Open Showmanship - Showmanship, 10 & under
1st - Maddi M Borland
2nd - Parker Simon
3rd - Don Rose Jr
4th - Lilyan M Doty
4H/FFA & Open Horse Show - Open Showmanship - Showmanship, 13 & Under
1st - Chloe Diaz
2nd - Kaylee Heron
3rd - Maya L Giannini
4th - Grayson Abbott
5th - Niah F Martin
4H/FFA & Open Horse Show - Open Showmanship - Showmanship, 14 - 17
1st - Gabriela R Scaroni
2nd - Hannah Flewell
3rd - Charlotte Borges
4th - Jacquie Borges
4H/FFA & Open Horse Show - Open Showmanship - Showmanship,18 & Over
1st - Staci Linden
2nd - Michelle D Borland
3rd - Catherine C Gheen
4H/FFA & Open Horse Show - Western/English Trail - Trail, 10 & Under
1st - Lilyan M Doty
2nd - Maddi M Borland
3rd - Parker Simon
4th - Don Rose Jr
4H/FFA & Open Horse Show - Western/English Trail - Trail, 13 & under
1st - Kaylee Heron
2nd - Chloe Diaz
3rd - Niah F Martin
4th - Rylee Roberts
5th - Grayson Abbott
4H/FFA & Open Horse Show - Western/English Trail - Trail, 14 - 17
1st - Gabriela R Scaroni
2nd - Hannah Flewell
3rd - Carli A Hammond
4H/FFA & Open Horse Show - Western/English Trail - Trail, 18 & Over
1st - Carolyn Renz
2nd - Allison Clark
3rd - Catherine C Gheen
4th - Michelle D Borland
4H/FFA & Open Horse Show - Western/English Trail - 4-H & FFA Exhibitors 9-12
1st - Niah F Martin
2nd - Chloe Diaz
3rd - Grayson Abbott
4th - Maya L Giannini
5th - Colton T Borland
4H/FFA & Open Horse Show - Western/English Trail - 4-H & FFA Exhibitors 13-19
1st - Kaylee Heron
2nd - Hannah Flewell
3rd - Christina J Nelson
4th - Kailey A Borland
4H/FFA & Open Horse Show - English/Western Leadline - Leadline, 8 and under
1st - Brooke L Duncan
1st - Sutton Simon
1st - Quinn Doglione
1st - Casyn Clark
4H/FFA & Open Horse Show - English Pleasure - English Pleasure, 10 & Under
1st - Parker Simon
2nd - Maddi M Borland
3rd - Lilyan M Doty
4H/FFA & Open Horse Show - English Pleasure - English Pleasure, 13 & Under
1st - Kaylee Heron
2nd - Sophie Miles
3rd - Niah F Martin
4th - Chloe Diaz
5th - Kailey A Borland
4H/FFA & Open Horse Show - English Pleasure - English Pleasure, 14 - 17
1st - Hannah Flewell
2nd - Jacquie Borges
3rd - Charlotte Borges
4H/FFA & Open Horse Show - English Pleasure - Eng Pleasure,18 & Over
1st - Michelle D Borland
4H/FFA & Open Horse Show - English Equitation - English Equitation, 10 & Under
1st - Maddi M Borland
2nd - Parker Simon
3rd - Lilyan M Doty
4H/FFA & Open Horse Show - English Equitation - English Equitation, 13 & Under
1st - Chloe Diaz
2nd - Kailey A Borland
3rd - Sophie Miles
4th - Niah F Martin
5th - Kaylee Heron
4H/FFA & Open Horse Show - English Equitation - English Equitation, 14 to 17
1st - Hannah Flewell
2nd - Jacquie Borges
3rd - Charlotte Borges
4H/FFA & Open Horse Show - English Equitation - English Equitation, 18 & over
1st - Michelle D Borland
4H/FFA & Open Horse Show - English Equitation - 4-H & FFA Exhibitors 9-12
1st - Chloe Diaz
2nd - Niah F Martin
3rd - Mejka Mcmullen
4H/FFA & Open Horse Show - English Equitation - 4-H & FFA Exhibitors 13-19
1st - Hannah Flewell
2nd - Sophie Miles
3rd - Jacquie Borges
4th - Kianna A Corona Maciel
5th - Kailey A Borland
4H/FFA & Open Horse Show - Horsemanship - 4-H & FFA Exhibitors 9 - 12
1st - Colton T Borland
2nd - Grayson Abbott
3rd - Chloe Diaz
4th - Niah F Martin
5th - Maya L Giannini
4H/FFA & Open Horse Show - Horsemanship - 4-H & FFA Exhibitors 13 - 19
1st - Hannah Flewell
2nd - Kailey A Borland
3rd - Carli A Hammond
4th - Kianna A Corona Maciel
5th - Sydney G Gray
4H/FFA & Open Horse Show - Horsemanship - Open (All ages)
1st - Hannah Flewell
2nd - Gabriela R Scaroni
3rd - Allison Clark
4th - Kianna A Corona Maciel
5th - Maleah Frances
4H/FFA & Open Horse Show - Western Equitation - Western Equitation, 10 & under
1st - Lilyan M Doty
2nd - Maddi M Borland
3rd - Don Rose Jr
4th - Parker Simon
4H/FFA & Open Horse Show - Western Equitation - Western Equitation, 13 & Under
1st - Chloe Diaz
2nd - Kaylee Heron
3rd - Kodi Fowles
4th - Maya L Giannini
5th - Grayson Abbott
4H/FFA & Open Horse Show - Western Equitation - Western Equitation, 14 - 17
1st - Gabriela R Scaroni
2nd - Hannah Flewell
4H/FFA & Open Horse Show - Western Equitation - West Equitation, 18 & over
1st - Allison Clark
2nd - Carolyn Renz
3rd - Michelle D Borland
4th - Catherine C Gheen
4H/FFA & Open Horse Show - Western Equitation - 4-H & FFA Exhibitors 9 - 12
1st - Maya L Giannini
2nd - Chloe Diaz
3rd - Grayson Abbott
4th - Niah F Martin
5th - Colton T Borland
4H/FFA & Open Horse Show - Western Equitation - 4-H & FFA Exhibitors 13 - 19
1st - Hannah Flewell
2nd - Kaylee Heron
3rd - Kailey A Borland
4th - Carli A Hammond
5th - Sydney G Gray
4H/FFA & Open Horse Show - Western Pleasure - Western Pleasure, 10 & Under
1st - Maddi M Borland
2nd - Lilyan M Doty
3rd - Don Rose Jr
4th - Parker Simon
4H/FFA & Open Horse Show - Western Pleasure - Western Pleasure, 13 & Under
1st - Kaylee Heron
2nd - Chloe Diaz
3rd - Kodi Fowles
4th - Rylee Roberts
5th - Maya L Giannini
4H/FFA & Open Horse Show - Western Pleasure - Western Pleasure, 14 - 17
1st - Carli A Hammond
2nd - Hannah Flewell
3rd - Gabriela R Scaroni
4H/FFA & Open Horse Show - Western Pleasure - West Pleasure, 18 and over
1st - Allison Clark
2nd - Carolyn Renz
3rd - Michelle D Borland
4th - Catherine C Gheen
PeeWee Junior Rodeo - Pee Wee Stick Horse Race - Stick Horse Race Ages 0-3
1st - Millie Brem
2nd - Casyn Clark
3rd - Goldie Graves
4th - Brooke L Duncan
5th - Kolbie Skow
PeeWee Junior Rodeo - Pee Wee Stick Horse Race - Stick Horse Race Ages 4-5
1st - Maycee Mullins
2nd - Layton J Emeteriio
3rd - Mason Bordi
4th - Cianna R Muenzer
5th - Sadie Waterman
PeeWee Junior Rodeo - Pee Wee Boot Race - Boot Race Ages 0-3
1st - Casyn Clark
2nd - Kolbie Skow
3rd - Millie Brem
4th - Quinn Doglione
5th - Blake Rubbo
PeeWee Junior Rodeo - Pee Wee Boot Race - Boot Race Ages 4-5
1st - James R Minkel
2nd - Layton J Emeteriio
3rd - Maycee Mullins
4th - Mason Bordi
5th - Sadie Waterman
PeeWee Junior Rodeo - Pee Wee Goat Tail Untying - Goat Tail Untying Ages 0-3
1st - Goldie Graves
2nd - Tyler Rianda
3rd - Colton Kline
4th - Richard Rautmann
5th - Madelyn E White
PeeWee Junior Rodeo - Pee Wee Goat Tail Untying - Goat Tail Untying Ages 4-5
1st - Cianna R Muenzer
2nd - Rya Andrade
3rd - Luke Sinclair
4th - Lauren Segura
5th - Greyson DeHaro
PeeWee Junior Rodeo - Dummy Steer Roping - Dummy Steer, Ages 7-10
1st - Brodie Scoville
2nd - Levi Segura
3rd - Braydee Bourdet
3rd - Alivia J Muenzer
PeeWee Junior Rodeo - Pee Wee Mutton Busting - Mutton Busting Ages 0-6
1st - Emitt Bourdet
2nd - Joseph R Perry V
3rd - Maycee Mullins
4th - Tyler Rianda
Junior Rodeo - Awards - Girls High Point 8 & under
1st - Brooklynn Anderson
1st - Logann Busick
3rd - Brodie Scoville
4th - Braydee Bourdet
Junior Rodeo - Awards - Boys High Point 8 & under
1st - Von P Robinson
2nd - Levi Segura
3rd - Zane Andrade
4th - Emitt Bourdet
Junior Rodeo - Awards - Girls High Point 9 to 13 yrs
1st - Makiley Loveless
2nd - River Sage Red Eagle
3rd - Beth M Hitchcock
4th - Madilyn Parson
Junior Rodeo - Awards - Boys High Point 9 to 13 yrs
1st - Vincent Nino
2nd - Tristan Schmidt
3rd - Hank Bunting
4th - Gage Holzum
Junior Rodeo - Awards - Girls High Point 14 to 18 yrs
1st - Gracie L Bolin-Mansmith
2nd - Mckenna S Wood
3rd - Sarah Brewen
4th - Miley Bunting
Junior Rodeo - Awards - Boys High Point 14 to 18 yrs
1st - Jake Bourdet
2nd - Garrett G Bourdet
3rd - Cole Bunting
4th - Joseph Nino
Junior Rodeo - Boys/Girls Goat Tail Untying - Goat Tail Untying 8 & under
1st - Braydee Bourdet
2nd - Brooklynn Anderson
3rd - Von P Robinson
4th - Elliote Sparling
5th - Brodie Scoville
6th - Levi Segura
Junior Rodeo - Girl's Goat Tying - Girl's Goat Tying 9 - 13 years
1st - Trista Reid
2nd - Madi Campbell
3rd - Makiley Loveless
4th - Madilyn Parson
5th - Sydney Perry
6th - Katherine Brewen
Junior Rodeo - Girl's Goat Tying - Girls Goat Tying 14 - 18 years
1st - Sofie Ten Broek
2nd - Sierra L Stelling
3rd - Kimberly A Archuletta
4th - Gracie L Bolin-Mansmith
5th - Mckenna S Wood
6th - Miley Bunting
Junior Rodeo - Boy's Goat Tying - Boy's Goat Tying 9 - 13 years
1st - Vincent Nino
2nd - Seth Nino
3rd - Hank Bunting
4th - Brandon Low
5th - Gage Holzum
6th - Michael Curto
Junior Rodeo - Single Stake - Single Stake 8 & under
1st - Logann Busick
2nd - Brooklynn Anderson
3rd - Brodie Scoville
4th - Von P Robinson
5th - Elliote Sparling
6th - Quinnley Robinson
Junior Rodeo - Single Stake - Single Stake 9 - 13 years
1st - Gage Holzum
2nd - Mary Migotti
3rd - Emily N Overmyer
4th - Makiley Loveless
5th - Vincent Nino
6th - Savannah Parrott
Junior Rodeo - Single Stake - Single Stake 14 - 18 years
1st - Michaela Chioino
2nd - Hailee Westrick
3rd - Fran Carlin
4th - Jake Bourdet
5th - Gracie L Bolin-Mansmith
6th - Sarah Brewen
Junior Rodeo - Pole Bending - Pole Bending 8 & under
1st - Logann Busick
2nd - Von P Robinson
3rd - Brodie Scoville
4th - Braydee Bourdet
5th - Brooklynn Anderson
6th - Levi Segura
Junior Rodeo - Pole Bending - Pole Bending 9 - 13 years
1st - Makiley Loveless
2nd - River Sage Red Eagle
3rd - Madilyn Parson
4th - Cali Clark
5th - Beth M Hitchcock
6th - Katherine Brewen
Junior Rodeo - Pole Bending - Pole Bending 14 - 18 years
1st - Lilla Bell
2nd - Gracie L Bolin-Mansmith
3rd - Sierra L Stelling
4th - Fran Carlin
5th - Mckenna S Wood
6th - Isabelle Holly
Junior Rodeo - Barrel Race - Barrel Race 8 & under
1st - Brooklynn Anderson
2nd - Logann Busick
3rd - Brodie Scoville
4th - Von P Robinson
5th - Braydee Bourdet
6th - Lilly Mathews
Junior Rodeo - Barrel Race - Barrel Race 9 - 13 years
1st - Trista Reid
2nd - Sydney Perry
3rd - Madilyn Parson
4th - River Sage Red Eagle
5th - Emily N Overmyer
6th - Makiley Loveless
Junior Rodeo - Barrel Race - Barrel Race 14 - 18 years
1st - Miley Bunting
2nd - Gracie L Bolin-Mansmith
3rd - Emilee J Hitchcock
4th - Brittany Moore
5th - Fallon McDonald
6th - Kimber D Murphy
Junior Rodeo - Keyhole Race - Keyhole Race 8 & under
1st - Logann Busick
2nd - Brooklynn Anderson
3rd - Von P Robinson
4th - Zane Andrade
5th - Lilyan M Doty
6th - Levi Segura
Junior Rodeo - Keyhole Race - Keyhole Race 9 - 13 years
1st - Delaney Fowler
2nd - Vincent Nino
3rd - Cali Clark
4th - River Sage Red Eagle
5th - Emery Sparling
6th - Katherine Brewen
Junior Rodeo - Keyhole Race - Keyhole Race 14 - 18 years
1st - Sarah Brewen
2nd - Fallon McDonald
3rd - April M Flook
4th - Brittany Moore
5th - David Nino
6th - Kimberly A Archuletta
Junior Rodeo - Girl's Breakaway - Girl's Breakaway 9 - 13 years
1st - Beth M Hitchcock
2nd - Makiley Loveless
Junior Rodeo - Girl's Breakaway - Girl's Breakaway 14 - 18 years
1st - Lilla Bell
2nd - Tatum Hurley
3rd - Sarah Brewen
4th - Kylie Askew
5th - Kimberly A Archuletta
6th - Rachel Gozzelino
Junior Rodeo - Boy's Breakaway - Boy's Breakaway 9 - 13 years
1st - Vincent Nino
2nd - Alexander Browning
3rd - Seth Nino
4th - Tristan Schmidt
Junior Rodeo - Boy's Calf Tie Down Roping - Boy's Tie Down 14 - 18 years
1st - Garrett G Bourdet
2nd - Joseph Nino
Junior Rodeo - Boy's Chute Dogging - Chute Dogging 9 - 13 years
1st - Tristan Schmidt
2nd - Billy J Aviles
3rd - Michael Curto
4th - Colten Gozzelino
5th - Vincent Nino
Junior Rodeo - Boy's Chute Dogging - Chute Dogging 14 - 18 years
1st - Joseph Nino
2nd - Jake Bourdet
3rd - Allen Battle
4th - Cole Bunting
5th - Ryan Perry
6th - Joey Guerrero
Junior Rodeo - Steer Stopping - Steer Stopping 9 - 13 years
1st - Cody French
2nd - Vincent Nino
3rd - Katherine Brewen
4th - Beth M Hitchcock
5th - Hank Bunting
6th - Lukas Perry
Junior Rodeo - Steer Stopping - Steer Stopping 14 - 18 years
1st - Tucker Bourdet
2nd - David Nino
3rd - Allen Battle
4th - Bronc Z Rowland
5th - Lilla Bell
6th - Sarah Brewen
Junior Rodeo - Rescue Race - Rescue Race 9 - 18 years
1st - Rafael Miramontes
1st - Peter Reikowski
2nd - April M Flook
2nd - Vincent Nino
2nd - Garrett G Bourdet
3rd - Joey Guerrero
3rd - Garrett T Minkel
4th - Michaela Chioino
4th - Chase M Sievers
5th - Miley Bunting
5th - Cole Bunting
6th - Brittany Moore
6th - Hailee Westrick
Junior Rodeo - Ribbon Roping - Ribbon Roping 18 & under
1st - Mckenna S Wood
1st - Garrett G Bourdet
2nd - Ryan Perry
2nd - Gracie L Bolin-Mansmith
3rd - Colt Cowden
3rd - Bronc Z Rowland
4th - River Sage Red Eagle
4th - Cole Bunting
5th - Miley Bunting
5th - Hank Bunting
6th - Tristan Schmidt
6th - Beth M Hitchcock
Junior Rodeo - Junior/Junior Team Roping - Team Roping 18 & under
1st - Cole Bunting
1st - Jake Bourdet
2nd - Clay Roberts
2nd - Joe Reyna
3rd - Hailee Westrick
3rd - Garrett G Bourdet
4th - Bronc Z Rowland
4th - Colt Cowden
5th - Miley Bunting
5th - Lilla Bell
6th - Ryan Perry
6th - Tucker Bourdet
Junior Rodeo - Junior/Senior Team Roping - Jr: 18 & under, Sr: 19 & over
1st - Dean Bell
1st - Lilla Bell
2nd - CJ G Deforest
2nd - Miley Bunting
3rd - Dean Bell
3rd - Beth M Hitchcock
4th - Bill J Aviles
4th - Billy J Aviles
5th - Vincent Nino
5th - Lacy Bourdet
6th - Tom Nino
6th - Joseph Nino
7th - CJ G Deforest
7th - Cole Bunting
8th - CJ G Deforest
8th - Hank Bunting
9th - Mitch Bourdet
9th - Jake Bourdet
10th - Travis D Carter
10th - Bronc Z Rowland
11st - Mckenna S Wood
11st - Justin S Wood
Junior Rodeo - Saddle Bronc Steer Riding - Saddle Bronc Steer Riding 9-13
1st - Tristan Schmidt
2nd - Billy J Aviles
3rd - Kaitlyn A Porter
Adult Poultry - Asiatic - Large Fowl-Cock
1st - Mona P Hayford
2nd - Mona P Hayford
Adult Poultry - All Other Standard Breeds - Large Fowl-Cock
2nd - Roberto Ramirez
2nd - Roberto Ramirez
2nd - Roberto Ramirez
Adult Poultry - All Other Standard Breeds - Large Fowl-Hen
1st - Roberto Ramirez
2nd - Roberto Ramirez
Adult Poultry - All Other Comb Clean Leg - Bantams- Hen
1st - Kristi C Garcia
Junior Poultry - American - Cock
1st - Luke V Mahler
Junior Poultry - American - Hen
1st - Bailey M Irwin
2nd - Luke V Mahler
3rd - Bailey M Irwin
4th - Joseph R Perry V
5th - Bailey M Irwin
Junior Poultry - American - Pullet
1st - Marcus Angell
Junior Poultry - Asiatic - Hen
1st - River Sage Red Eagle
2nd - River Sage Red Eagle
3rd - Bailey M Irwin
Junior Poultry - English - Hen
1st - Luke V Mahler
2nd - Luke V Mahler
Junior Poultry - Utility Large Fowl - Pets - Hen
1st - Bailey M Irwin
2nd - Jack Sarringhaus
3rd - Anton M Kuchta
4th - Alden C Kuchta
Junior Poultry - Utility Large Fowl - Pets - Pullet
1st - Benjamin S Owen
Junior Poultry - Modern Game - Hen
1st - Lauren E Lange
2nd - Ashley N Lange
Junior Poultry - Old English Game - Cock
1st - Brooks Lindley
2nd - Maddi M Borland
Junior Poultry - Old English Game - Hen
1st - Madeline Lindley
2nd - Madeline Lindley
3rd - Maya L Giannini
Junior Poultry - Single Comb Clean Leg - Hen
1st - Maggie M Kolassa
2nd - Henry J Cremers
Junior Poultry - Single Comb Clean Leg - Cockerel
1st - Samuel L Owen
2nd - Samuel L Owen
3rd - Samuel L Owen
4th - Samuel L Owen
Junior Poultry - Single Comb Clean Leg - Pullet
1st - Samuel L Owen
2nd - Samuel L Owen
Junior Poultry - Rose Comb Clean Leg - Cock
1st - Benjamin S Owen
Junior Poultry - Rose Comb Clean Leg - Hen
1st - Brooks Lindley
2nd - Benjamin S Owen
3rd - Kailey A Borland
4th - Timothy R Butler
Junior Poultry - All Other Comb Clean Leg - Hen
1st - Maggie M Kolassa
2nd - Maggie M Kolassa
Junior Poultry - Feather Leg - Hen
1st - Maggie M Kolassa
2nd - Maggie M Kolassa
Junior Poultry - Feather Leg - Cockerel
2nd - Colton T Borland
2nd - Colton T Borland
Junior Poultry - Feather Leg - Pullet
2nd - Ashley D Garcia
Junior Poultry - Utility Bantam - Pets - Cock
1st - Timothy R Butler
2nd - Marcos A Gomez
Junior Poultry - Utility Bantam - Pets - Hen
1st - Marcos A Gomez
2nd - Bailey M Irwin
Junior Poultry - Utility Bantam - Pets - Pullet
1st - Owynn F Butler
2nd - Ashley D Garcia
Junior Poultry - Heavy Weight - Old Duck, 1 year & over
1st - Reese Emeterio
Junior Poultry - Heavy Weight - Young Drake, under 1 year
1st - Mckenna Destefanis
1st - Brooklynn Anderson
Junior Poultry - Heavy Weight - Young Duck, under 1 year
1st - Cody Anderson
Junior Poultry - Medium Weight - Old Duck, 1 year & over
1st - Reese Emeterio
Junior Poultry - Medium Weight - Young Duck, under 1 year
1st - Chase Conley
2nd - Chase Conley
Junior Poultry - Light Weight - Old Duck, 1 year & over
1st - River Sage Red Eagle
2nd - Benjamin Brians
3rd - River Sage Red Eagle
Junior Poultry - Light Weight - Young Duck, under 1 year
1st - Benjamin Brians
Junior Poultry - Bantam - Young Drake, under 1 year
1st - Jake V Parrinello
1st - Jake V Parrinello
Junior Poultry - All Standard Breeds - Old Gander, 1 year & over
1st - Benjamin Brians
Junior Poultry - All Standard Breeds - Old Goose, 1 year & over
1st - Benjamin Brians
Junior Poultry - All Standard Breeds - Young Gander, under 1 year
1st - Benjamin Brians
2nd - Benjamin Brians
Junior Poultry - 4-H & FFA Meat Pens - 4-H & FFA Meat Pens
1st - Finnegan P Cross
2nd - Andres E Pozzi
3rd - Valentino R Cross
4th - Lauren E Lange
5th - Oliver M Cross
Junior Poultry - 4-H & FFA Meat Pens - Champion and Reserve Meat Pen
1st - Finnegan P Cross
2nd - Andres E Pozzi
3rd - Valentino R Cross
4th - Lauren E Lange
5th - Oliver M Cross
Junior Poultry - Single Market Turkey - Young Tom
1st - Zachary Barrios
2nd - Tyler R Benedetti
3rd - Tyler R Benedetti
4th - Alec M Berntsen
Junior Poultry - Single Market Turkey - Champion and Reserve Champion
1st - Tyler R Benedetti
1st - Zachary Barrios
Junior Poultry - Eggs - White Eggs
1st - Benjamin S Owen
Junior Poultry - Eggs - Brown Eggs
1st - Samuel L Owen
2nd - Ashley N Lange
3rd - Lauren E Lange
4th - Bailey M Irwin
5th - Benjamin S Owen
Junior Poultry - Eggs - Bantam Eggs
1st - Bailey M Irwin
2nd - Maggie M Kolassa
3rd - Jack Sarringhaus
Junior Poultry - Eggs - Araucana Eggs
1st - Samuel L Owen
Junior Poultry - Eggs - Any Other, same Variety
1st - Luke V Mahler
Junior Poultry - Poultry Showmanship - Primary 4-H
1st - Brooks Lindley
Junior Poultry - Poultry Showmanship - Novice 4-H
1st - Maddi M Borland
2nd - Benjamin S Owen
Junior Poultry - Poultry Showmanship - Junior 4-H
1st - Samuel L Owen
2nd - Kailey A Borland
3rd - Colton T Borland
4th - Maya L Giannini
5th - Maddi M Borland
6th - Lauren E Lange
7th - Owynn F Butler
8th - Benjamin S Owen
Junior Poultry - Poultry Showmanship - Senior 4-H
1st - Kailey A Borland
2nd - Samuel L Owen
3rd - Timothy R Butler
Junior Poultry - Poultry Showmanship - Advanced FFA
1st - Ashley N Lange
Junior Rabbits - Meat Animals - Three Rabbits 3.5--5.5 Pounds
1st - Callie L Marci
2nd - Elliot Henningsen
3rd - Nancy G Ortiz
4th - Alyssa J Ramey
5th - Katya M Hernandez
6th - Tyler P Abercrombie
7th - Brandi E Zepeda
8th - Marli E Eggleston
9th - Cali Azevedo
10th - Madison L Minkel
10th - Rachel A Wilkins
10th - Sarah J Rios
10th - Aligha N Ramey
Junior Rabbits - Meat Animals - Champion & Reserve Meat Animal
1st - Callie L Marci
2nd - Elliot Henningsen
Junior Rabbits - Rabbit Showmanship - Junior 4-H
1st - Taylor Allen
2nd - Mackenzie R Keslin
3rd - Alec A Giannini
4th - Maggie M Kolassa
5th - Ellie Fuqua
6th - Callie L Marci
7th - Evan E Roach
8th - Sydney Stacy
9th - Bella M Nassiri
10th - Morgan Hancock
Junior Rabbits - Rabbit Showmanship - Senior 4-H
1st - Taylor Allen
2nd - Haleigh E Alaga
3rd - Mackenzie R Keslin
Junior Rabbits - Rabbit Showmanship - Novice FFA
1st - Viviana Santos
2nd - Maria J Dominguez
Junior Rabbits - Rabbit Showmanship - Advanced FFA
1st - Aligha N Ramey
2nd - Nancy G Ortiz
3rd - Katya M Hernandez
4th - Lissette L Ortiz
5th - Sarah J Rios
6th - Alyssa J Ramey
7th - Jazmine Silva
8th - Brandi E Zepeda
9th - Viviana Santos
10th - Maria J Dominguez
Junior Market Goats - Awards - 4-H Champion Market Goat
1st - Michael Thomas
2nd - Abby Bianchi
Junior Market Goats - Awards - FFA Champion Market Goat
1st - Joseph Bisceglia
2nd - Donovan J Gabel
Junior Market Goats - Awards - Grand Champion Market Goat
1st - Michael Thomas
2nd - Abby Bianchi
Junior Market Goats - 4-H Market Goats - Market Goats, 65 lbs & up
1st - Izabella Espinoza
1st - Valentino R Cross
1st - Michael Thomas
1st - Abby Bianchi
1st - Alec M Berntsen
1st - Callie L Marci
1st - Lillian G Mendonsa
2nd - Emma K Kelly
2nd - Kayleigh S Springer
2nd - Frankie D Berlanga
2nd - Jesika K Ayala
2nd - Trevor M Wright
2nd - Sydney Stacy
2nd - Gracie L Bolin-Mansmith
3rd - Rosa A Miramontes
3rd - Kohen W Nelson
3rd - Elena Nino
3rd - Hollyn Hearne
3rd - James H Breen
3rd - Ethan T Salcedo
3rd - Ali Perry
4th - Benjamin L Corlis
4th - Francisco Barragan
4th - Jacob B Gomer
4th - Caitlin Guerrero
4th - Brooke Gillott
4th - Dan Nino
4th - Tomas V Gomez
5th - Dakota Porter
5th - Marli E Eggleston
5th - Ezra Robinson
5th - Joshua B Gomer
5th - Aryana M Palmer
5th - Marcos A Gomez
5th - Elliot Henningsen
6th - Vincent P Clark
6th - Kylie R Sparks
6th - Grace I Gillio
6th - Cody A Watson
7th - Fermin Miramontes
7th - Owynn F Butler
7th - Sydney E Andrade
7th - Jack B Gillio
8th - Cole R Bedolla
8th - Lilly Murray
9th - Brooke B Sparks
Junior Market Goats - FFA Market Goats - Market Goats, 65 lbs & up
1st - Donovan J Gabel
1st - Joseph Bisceglia
1st - Railyn King
1st - Clay Roberts
2nd - Brenda Servin
2nd - Dallin King
2nd - Lenyssa T Espinoza
3rd - April M Flook
3rd - Marcus A Quattrin
Junior Market Goats - 4H Single Feeder Goat - Feeder Goats
1st - Rylee Roberts
Junior Market Goats - 4-H/FFA Club/Chapter Groups - Three Market Goats
1st - Sunnyslope 4-H Club
2nd - San Juan 4-H Club
Junior Market Goats - SBC Breeders Showcase-Goat - SBC Breeders Market Goat
1st - Joseph Bisceglia
2nd - Trevor M Wright
Junior Market Goats - Commercial Meat Does - Junior Kid
1st - Callie L Marci
Junior Market Goats - Commercial Meat Does - Senior Kid
1st - Abby Bianchi
2nd - Callie L Marci
3rd - Abby Bianchi
4th - Sydney Stacy
5th - Kylie R Sparks
6th - Kohen W Nelson
7th - Brooke B Sparks
8th - Emma K Kelly
9th - Alec M Berntsen
10th - Elliot Henningsen
Junior Market Goats - Commercial Meat Does - Yearling Dry and Milker
1st - Alec M Berntsen
Junior Market Goats - Commercial Meat Does - Two years Old & Older
1st - Elliot Henningsen
Junior Market Goats - Market Goat Showmanship - 4-H Novice
1st - Elliot Henningsen
2nd - Vincent P Clark
3rd - Marli E Eggleston
Junior Market Goats - Market Goat Showmanship - 4-H Junior
1st - Abby Bianchi
2nd - Izabella Espinoza
3rd - Kohen W Nelson
4th - Trevor M Wright
5th - Sydney Stacy
6th - Elena Nino
7th - Jesika K Ayala
8th - Dan Nino
9th - Hollyn Hearne
10th - Caitlin Guerrero
Junior Market Goats - Market Goat Showmanship - 4-H Senior
1st - Abby Bianchi
2nd - Izabella Espinoza
Junior Market Goats - Market Goat Showmanship - FFA Novice
1st - Brenda Servin
Junior Market Goats - Market Goat Showmanship - FFA Advanced
1st - Joseph Bisceglia
2nd - Donovan J Gabel
3rd - Lenyssa T Espinoza
4th - Dallin King
5th - Railyn King
6th - Brenda Servin
7th - April M Flook
8th - Clay Roberts
9th - Marcus A Quattrin
Junior Dairy Goats - Alpines - Intermediate Kid
1st - Brenda Servin
Junior Dairy Goats - Alpines - 3 Years & Under 5
1st - Brenda Servin
Junior Dairy Goats - Alpines - Groups - Dam & her Daughter
1st - Brenda Servin
Junior Dairy Goats - La Manchas - Intermediate Kid
1st - Brenda Servin
Junior Dairy Goats - La Manchas - Senior Kid
1st - Isabel J Hanchai
Junior Dairy Goats - La Manchas - Five Years & Over
1st - Brenda Servin
Junior Dairy Goats - La Manchas - Groups - Dam & her Daughter
1st - Brenda Servin
Junior Dairy Goats - All Other Purebreeds - Junior Kid
1st - Henry J Cremers
Junior Dairy Goats - All Other Purebreeds - Intermediate Kid
1st - Marli E Eggleston
Junior Dairy Goats - All Other Purebreeds - Senior Kid
1st - Kailey A Borland
2nd - Maddi M Borland
Junior Dairy Goats - All Other Purebreeds - 2 Years & Under 3
1st - Isabel J Hanchai
2nd - Emma K Kelly
Junior Dairy Goats - All Other Purebreeds - 3 years & Under 5
1st - Ashley N Lange
2nd - Henry J Cremers
Junior Dairy Goats - Recorded Grade - Two Years & Under 3
1st - Emma K Kelly
Junior Dairy Goats - Dairy Goat Showmanship - 4-H Novice
1st - Maddi M Borland
Junior Dairy Goats - Dairy Goat Showmanship - 4-H Junior
1st - Maddi M Borland
2nd - Marli E Eggleston
3rd - Henry J Cremers
4th - Kailey A Borland
Junior Dairy Goats - Dairy Goat Showmanship - 4-H Senior
1st - Isabel J Hanchai
2nd - Emma K Kelly
3rd - Ashley N Lange
4th - Maddi M Borland
5th - Marli E Eggleston
Junior Dairy Goats - Dairy Goat Showmanship - FFA Novice
1st - Brenda Servin
Junior Market Sheep - 4-H Single Market Lamb - Market Lambs 110 lbs & up
1st - Katherine Brewen
1st - Garrett M Mansmith
1st - Beth M Hitchcock
1st - Taylor Allen
1st - Luis Gonzales
2nd - Chase Conley
2nd - Sydney G Gray
2nd - Nora Ehn
2nd - Elizabeth Delira
2nd - Jacob E Lopez
Junior Market Sheep - FFA Single Market Lamb - Market Lambs 110 lbs & up
1st - Sarah Brewen
1st - Levi J Hood
1st - Emmy A Urbina-Bettencourt
1st - Hailee Westrick
1st - Clay Hubbell
1st - Emily N Overmyer
2nd - Mckenzie G Downs
2nd - Colby Aalgaard
2nd - Joseph D Coffey
2nd - Balee R Coffey
2nd - Taryn M Wright
2nd - Kimberly A Archuletta
Junior Market Sheep - 4-H & FFA Club/Chapter Grps - Three Market Lambs
1st - Hollister FFA Chapter
2nd - San Juan 4-H Club
Junior Market Sheep - SBC Breeders Showcase-Sheep - SBC Breeder's Showcase Sheep
1st - Taylor Allen
2nd - Zadra Robinson
Junior Market Sheep - Sheep Showmanship - 4-H Novice
1st - Evan E Roach
2nd - Katy E Schilling
Junior Market Sheep - Sheep Showmanship - 4-H Junior
1st - Taylor Allen
2nd - Kailey A Borland
Junior Market Sheep - Sheep Showmanship - 4-H Senior
1st - Aaron Spotswood
Junior Market Sheep - Sheep Showmanship - FFA Novice
1st - Matteo A Ventimiglia
2nd - Meryl R Eggleston
Junior Breeding Sheep - All Registered Breeds - Ewes-Spring Lamb
1st - Brenda Servin
Junior Breeding Sheep - Grade or Unregistered Ewes - Fall Lamb
1st - Sara Dike
Junior Breeding Sheep - Grade or Unregistered Ewes - Spring Lamb
1st - Sara Dike
Junior Swine - Awards - Gilt Champion 4-H
1st - Julia R Nuno
2nd - Indira M Aguilar
Junior Swine - Awards - Barrow Champion 4-H
1st - Cooper R Dougherty
2nd - Jesse Ledezma
Junior Swine - Awards - Gilt Champion FFA
1st - Jasmine Guillen
2nd - Gabrielle D Baldwin
Junior Swine - Awards - Barrow Champion FFA
1st - Bonnie M Bolin-Mansmith
2nd - Madelyn C Solorio
Junior Swine - Awards - 4-H Champion
1st - Julia R Nuno
2nd - Cooper R Dougherty
Junior Swine - Awards - FFA Champion
1st - Jasmine Guillen
2nd - Bonnie M Bolin-Mansmith
Junior Swine - Awards - Grand Champion
1st - Julia R Nuno
2nd - Jasmine Guillen
Junior Swine - 4-H Single Market Hog - Market Hog, Barrow 215-275 lbs
1st - Mary A Pozzi
1st - Jesse Ledezma
1st - Donnovan R Mcabee
1st - Blake J Abercrombie
1st - Michael C Dawson
1st - Cooper R Dougherty
1st - Yaneli A Alcantar
1st - Brayden M Mcvay
2nd - David Nino
2nd - Finnegan P Cross
2nd - Maggie Roche
2nd - Derek T Domingos
2nd - Bailey Mistretta
2nd - Bradley Dickerson
2nd - Ian A Cremers
2nd - Ricky G Perry
3rd - Joseph Nino
3rd - Colton T Borland
3rd - Gemma L Mahler
3rd - Tucker A Verdegaal
3rd - Gavyn J Churchill
3rd - Addy R Cremers
3rd - Henry J Cremers
3rd - Samantha Simmons
4th - Madison Kashiwagi
4th - Matthew Kashiwagi
4th - Morgan O Salamida
4th - Jack K Kirk
4th - Emily L Drost
4th - Donnobhain Haertel
4th - Celeste A Villarreal
4th - Cecil Short
5th - Johnny M Nuno
5th - Seth Nino
5th - Brenden M Nino
5th - Alexis Lanini
5th - Garrett T Minkel
5th - Marielle J Hayford
5th - Atta M Acevedo
5th - Mckenna Waterman
6th - Jose Julian Armenta
6th - Tyler Kashiwagi
6th - Christina J Nelson
6th - Meaghan Ricker
6th - Jacob Lomeli
6th - Octavio Contreras
6th - Jake D Mahler
6th - Gordon L Swint
7th - James A Hayhurst
7th - Andres J Flores
7th - Dylan N Domingos
7th - Brayden Watkins
7th - Carmela R Clark
7th - Lukas Perry
7th - Marley M Panziera
7th - Wyatt A Hedberg
8th - Maritza Gaytan Mosqueda
8th - Westin J Aviles
8th - Harrison C Cross
8th - Emily E Carvalho
8th - Katherine Romero
8th - Kacie L Murdaugh
8th - Madison P Stagner
9th - Cole Yuste
9th - Vincent Nino
9th - Juliana M Duarte
9th - Ashley N Romero
9th - Wesley W Wilcox
9th - Drake A Velador
9th - Cole Yuste
10th - Billy J Aviles
10th - Tryan Hurley
10th - Ryan T Flores
10th - Gavin J Rossi
10th - Evan Lockard
11st - Kayla I Silva
11st - Brayden J Sargenti
11st - Andrew J Flores
12nd - Calleigh N Panziera
12nd - Maddie K Mullins
13rd - Jannelle Armenta
13rd - Laci C Lemos
14th - Elizabeth R Kadluboski
Junior Swine - 4-H Single Market Hog - Market Hog, Gilt 215-275 lbs
1st - Sabine Silva
1st - Julia R Nuno
1st - Joey Guerrero
1st - Ryan Perry
1st - Mari Horwath
1st - Indira M Aguilar
1st - Cadee Guzman
1st - Gracie Skow
2nd - Isabella M Sargenti
2nd - Tyler P Abercrombie
2nd - Kayla A Liversage
2nd - Shane M Aguilar
2nd - Jack Lindley
2nd - Carson J Robinson
2nd - Justin T Corea
2nd - Hannah E Salinas
3rd - Kendra J Lema
3rd - Peyton Dagle
3rd - Grace A Hearne
3rd - Kyla N Lambert
3rd - Matt Iverson
3rd - Hailee N Hernandez
3rd - Sara Lomeli
3rd - Asa S Acevedo
4th - Ryan S Guerra
4th - Christine A Gastello
4th - Brianna D Dedini
4th - Jenna Vanoli
4th - Tiana Huntley
4th - Madison L Minkel
4th - Maya L Giannini
4th - Zachariah K Ratliff
5th - Brooke Iverson
5th - Oliver M Cross
5th - Maddi M Borland
5th - Haleigh E Alaga
5th - Katrina H Moore
5th - Natalie D Eubanks
5th - Sierra Short
5th - Robert C Guillen
6th - Molly Nino
6th - Hunter T Vallejo
6th - Carlie P Johnson
6th - Brooke K Mullins
6th - Connor Simmons
6th - Jonathan T Corlis
6th - Brandin Mulcahy
6th - Diego C Guillen
7th - Broc D Barrett
7th - Grace E Gastello
7th - Jared D Winder-Doty
7th - Cameran Emeterio
7th - Hunter W Vaccarezza
7th - Justin Pieracci
7th - Ashley N Lange
7th - Josie Skow
8th - Elizabeth Nino
8th - Tyler Pacheco
8th - Allison J Guerra
8th - Tatum Hurley
8th - Carli A Hammond
8th - Deven J Wilson
8th - Zach T Shepherd
9th - Joseph M Gastello
9th - Gianna R Gastello
9th - Blake Iverson
9th - Carlos Z Zamudio
9th - Garhett Atkins
9th - Connor W Diekmann
9th - Brianna Mulcahy
10th - Jaden N Garza-Kessler
10th - Marisa G Tobia
10th - Zachery A Cunningham
10th - Lauren E Lange
11st - Madison K Kirk
11st - Julie Lomeli
Junior Swine - FFA Single Market Hog - Market Hog, Barrow 215-275 lbs
1st - Bonnie M Bolin-Mansmith
1st - Anthony J Flamenco-Daigle
1st - Alexandria R Ramirez
1st - Itzel Resendiz
2nd - Campbell M Ramirez
2nd - Madelyn C Solorio
2nd - Damian A Pelayo
2nd - Mickayla A Warren
3rd - Cole Benson
3rd - Mikayla D Paine
3rd - Denell L Velador
4th - Diego A Ramirez
4th - Morgan A Lemos
4th - Jonathan M Flamenco-Daigle
5th - Mitchell Bianchi
6th - Prezella B Banuelos
Junior Swine - FFA Single Market Hog - Market Hog, Gilt 215-275 lbs
1st - Jasmine Guillen
1st - Sarah A Lima
1st - Gabrielle D Baldwin
1st - Samantha V Sanchez
1st - Mckenna S Wood
1st - Sierra L Stelling
2nd - Oscar Politron
2nd - Aaron Iracheta
2nd - Colby L Robinson
2nd - Alexis N Bohannan
2nd - Stephanie Gonzalez
2nd - Charlotte Meredith
3rd - Cielo J Valencia
3rd - Benjamin T Reed
3rd - Savannah Pulido
3rd - Eric M Garcia
3rd - Savanna Souza
3rd - Shea Lynn Wolf
4th - Emilee J Hitchcock
4th - Jennifer V Sanchez
4th - Brittany E Moore
4th - Justin M Bingman
4th - Alyana L Correa
5th - Kassidy G Shevlin
5th - Luis A Montero
5th - Chloe K Heen
6th - Laila Medina
6th - Erin G Wolf
Junior Swine - 4-H Single Feeder Hog - Feeder Pig - Barrow
1st - Haylee D Mcvay
2nd - Brianna M Wilcox
Junior Swine - 4-H Single Feeder Hog - Feeder Pig - Gilt
1st - Carson W Wilcox
2nd - Elyssa Y Correa
Junior Swine - 4-H & FFA Club/Chapter Grps - Three Market Hogs
1st - Chualar 4-H Club
Junior Swine - SBC Breeders Showcase-Swine - SBC Breeder's Showcase Swine
1st - Isabella M Sargenti
2nd - Finnegan P Cross
Junior Swine - 4-H & FFA All Breeds, Register - Female-Spring Pigs
1st - Jesse Ledezma
Junior Swine - 4-H & FFA All Breeds, Register - Sow- Fall Pig or Jr. Yrlg.
1st - Isabel J Hanchai
Junior Swine - 4-H & FFA All Breeds, Grade - Female-Spring Pigs
1st - Maggie Roche
2nd - Cooper R Dougherty
Junior Swine - 4-H & FFA All Breeds, Grade - Sow- Fall Pig or Jr. Yrlg
1st - Jesse Ledezma
Junior Swine - Swine Showmanship - 4-H Novice
1st - Sara Lomeli
2nd - Harrison C Cross
Junior Swine - Swine Showmanship - 4-H Junior
1st - Jesse Ledezma
2nd - Mary A Pozzi
3rd - Indira M Aguilar
4th - Jack Lindley
Junior Swine - Swine Showmanship - 4-H Senior
1st - Jesse Ledezma
2nd - Mary A Pozzi
Junior Swine - Swine Showmanship - FFA Novice
1st - Samantha V Sanchez
2nd - Justin M Bingman
Junior Swine - Swine Showmanship - FFA Advanced
1st - Jasmine Guillen
2nd - Colby L Robinson
Junior Market Beef - Awards - 4-H Champion
1st - Trevor M Wright
2nd - Ali Perry
Junior Market Beef - Awards - FFA Champion
1st - Sarah Brewen
2nd - Clay Hubbell
Junior Market Beef - Awards - Grand Champion
1st - Sarah Brewen
2nd - Clay Hubbell
Junior Market Beef - Awards - Champion All Other Breeds
2nd - Trevor M Wright
Junior Market Beef - 4-H Single Market Beef - Market Beef, 1000 lbs & up
1st - Trevor M Wright
1st - Madeline J Clarkson
1st - Ali Perry
1st - Garrett M Mansmith
2nd - Katherine Brewen
2nd - Francisco Barragan
2nd - Kohen W Nelson
2nd - Brodie M Sievers
3rd - Taylor Allen
3rd - Brett M Gines
3rd - Kaden M Rodriguez
3rd - Gracie L Bolin-Mansmith
4th - Caden Romero
4th - Katrina Lourenco
4th - Sierra N Sala
5th - Nicholas W Carpenedo
5th - Emma K Kelly
6th - Alexandria M Burgess
Junior Market Beef - FFA Single Market Beef - Market Beef, 1000 lbs & up
1st - Sarah Brewen
1st - Daniel M Pulido
1st - Tyler Carroll
2nd - Tristan Schmidt
2nd - Clay Hubbell
2nd - Mackenzie M Stoner
3rd - Melanie Carroll
3rd - Joseph Bisceglia
4th - Matteo A Ventimiglia
Junior Market Beef - 4-H Single Feeder Beef - Feeder Beef, 691-999 lbs
1st - Emmy A Urbina-Bettencourt
2nd - Brooke K Mullins
3rd - Maddie K Mullins
Junior Market Beef - 4-H & FFA Club/Chapter Grps - Three Market Beef
1st - Hollister FFA
Junior Market Beef - SBC Breeders Showcase Beef - Local bred Steers & Feeders
1st - Trevor M Wright
2nd - Daniel M Pulido
Junior Market Beef - SBC Breeders Showcase Beef - Local Bred Heifers
1st - Trevor M Wright
2nd - Mari Horwath
Junior Market Beef - Purebred English Breeds - Summer Yearlings
1st - Mari Horwath
Junior Market Beef - Purebred All Other Breeds - Junior Yearlings
1st - Trevor M Wright
2nd - Gracie L Bolin-Mansmith
Junior Market Beef - Purebred All Other Breeds - Cow/ Calf
1st - Madeline J Clarkson
Junior Market Beef - Grade All Breeds - Summer Yearlings
1st - Madeline J Clarkson
Junior Market Beef - Grade All Breeds - Junior Yearlings
1st - Taryn M Wright
2nd - Sierra N Sala
Junior Market Beef - Grade All Breeds - Senior Yearlings
1st - Natalie D Eubanks
Junior Market Beef - Beef Showmanship - 4-H Novice
1st - Kaden M Rodriguez
Junior Market Beef - Beef Showmanship - 4-H Junior
1st - Trevor M Wright
2nd - Taylor Allen
3rd - Kaden M Rodriguez
4th - Sierra N Sala
Junior Market Beef - Beef Showmanship - 4-H Senior
1st - Mari Horwath
2nd - Ali Perry
3rd - Madeline J Clarkson
4th - Emma K Kelly
Junior Market Beef - Beef Showmanship - FFA Novice
1st - Mackenzie M Stoner
2nd - Matteo A Ventimiglia
Junior Market Beef - Beef Showmanship - FFA Advanced
1st - Clay Hubbell
2nd - Sarah Brewen
3rd - Taryn M Wright
4th - Joseph Bisceglia
Junior Dairy Cattle - Holstein - Females- Junior Calf
1st - Peyton Jeffries
2nd - Fisk Ehn
3rd - Nora Ehn
Junior Dairy Cattle - Holstein - Females- 2 years & under 3
1st - Peyton Jeffries
Junior Dairy Cattle - Holstein - Females- Pair of Females
1st - Peyton Jeffries
Junior Dairy Cattle - All Other Breeds - Bulls- Junior Calves
1st - Peyton Jeffries
Junior Dairy Cattle - All Other Breeds - Females-Pair of Females
1st - Peyton Jeffries
Junior Dairy Cattle - Dairy Cattle Showmanship - 4-H Novice
1st - Nora Ehn
Junior Dairy Cattle - Dairy Cattle Showmanship - 4-H Junior
1st - Fisk Ehn
2nd - Nora Ehn
Junior Dairy Cattle - Dairy Cattle Showmanship - 4-H Senior
1st - Peyton Jeffries
2nd - Madeline J Clarkson
Round Robin - Round Robin - Senior 4-H Round Robin
1st - Sara Dike
2nd - Jesse Ledezma
3rd - Isabel J Hanchai
4th - Sydney G Gray
Round Robin - Round Robin - Advanced FFA Round Robin
1st - Emily Tercero
2nd - Aligha N Ramey
3rd - Jasmine Guillen
4th - Sarah Brewen
Round Robin - Round Robin - Intermediate 4-H Round Robin
1st - Maddi M Borland
2nd - Taylor Allen
3rd - Abby Bianchi
4th - Chloe Diaz
Lamb Lead - Awards - Overall County Winner
1st - Kailey A Borland
Pee Wee Showmanship - Pee Wee Showmanship, 4-6 yrs - Goats
1st - Reese Emeterio
1st - Samuel Nino
1st - Quinn Wilkinson
2nd - Anton M Kuchta
2nd - Madisyn L Murray
3rd - Lilyan M Doty
3rd - Maycee K Mullins
Pee Wee Showmanship - Pee Wee Showmanship, 4-6 yrs - Sheep
1st - Lillian Allen
1st - Alannah Haertel
2nd - Menden Dunlap
2nd - Easton K Rodriguez
3rd - Lilyan M Doty
3rd - Cianna R Muenzer
3rd - Giada J Venuti
Pee Wee Showmanship - Pee Wee Showmanship, 4-6 yrs - Swine
1st - Jesse J Daigle
1st - Brooks Lindley
1st - Maycee K Mullins
2nd - Reese Emeterio
2nd - Alannah Haertel
2nd - Samuel Nino
2nd - Nayomi L Vasquez
3rd - Kooper Skow
3rd - Anton M Kuchta
3rd - Cianna R Muenzer
3rd - Quinn Wilkinson
4th - Lilyan M Doty
4th - Ben M Grissom
5th - Colt Decarli
Pee Wee Showmanship - Pee Wee Showmanship, 7-9 yrs - Goats
1st - Emily G Guerra
2nd - Alivia J Muenzer
Pee Wee Showmanship - Pee Wee Showmanship, 7-9 yrs - Sheep
1st - Alden C Kuchta
Pee Wee Showmanship - Pee Wee Showmanship, 7-9 yrs - Swine
1st - Emily G Guerra
1st - Madeline Lindley
2nd - Kai Atkins
2nd - Kennedy Skow
3rd - Ava Craft
3rd - Alivia J Muenzer